Vonios baldai: rinktis komplektus ar atskirus baldus?

Jeigu pradedate įsirenginėti vonios kambarį ir kartas nuo karto užmetate akį į jų baldus, turbūt matote pačių įvairiausių variantų ir kuo jų yra daugiau, tuo sunkiau gali būti padaryti sprendimą. Turbūt jau esate pastebėję, kad vonios baldai yra skirstomi į dvi labai plačias kategorijas, tai yra atskiri baldai ir baldų komplektai. Kad būtų lengviau apsispręsti, šį straipsnį parengėme būtent jums, nes taip galėsite išsirinkti, kurį variantą geriau pasirinkti.

Vonios baldų komplektai

Vonios baldų komplektai gali būti renkamiesi šiais atvejais:

  • Jie dažniausiai būna žymiai didesni, nei kad perkant atskirus baldus, todėl toks variantas yra žymiai geresnis tiems, kas turi didelį vonios kambarį ir ten gali sutalpinti ne vien vonią, kriauklę ir vieną spintelę.
  • Toks variantas yra labai patogus tiems, kam sunku sukurti tam tikrą stilių iš skirtingų baldų, derinti juos tarpusavyje ir panašiai. Tai yra vienas iš lengviausių būdų, nes daug galvos sukti tikrai nereikės.
  • Neretu atveju, perkant visą komplektą galima sutaupyti, nes dažnu atveju perkami skirtingai baldai rezultate gaunama kur kas didesnė suma.
  • Renkantis vonios baldų komplektus būsite tikri, kad ten vietos suplanuota taip, kad visi jums reikalingi daiktai sutilps ir nereikės ieškoti papildomų spintelių ar lentynėlių susidėti daiktams, kurie liko be vietos.

Atskiri vonios baldų komplektai

Renkantis atskirus vonios baldus, jūs galite gauti štai tokius privalumus:

  • Juos žymiai paprasčiau suplanuoti mažesnėse erdvėse, nes pagal jas galite prisitaikyti pačių įvairiausių matmenų baldus. Ir apskritai baldai namams mažose erdvėse turėtų būti renkamiesi pavieniai, nes toks variantas yra žymiai paprastesnis, nes taip baldai yra derinami prie erdvės, o ne atvirkščiai.
  • Perkant atskirus baldus galite susikurti savitą stilių, tai yra būtent tokį, kokio norite jūs.
  • Kartais baldų komplektuose yra tokių baldų, kurie jums vonios kambaryje netinka arba tiesiog netelpa, todėl žymiai paprasčiau yra rinktis iš atskirų baldų.

Kuris variantas geresnis?

Vieno atsakymo tikrai surasti nėra galimybės, nes kiekvieno žmogaus poreikiai ir vonios kambariai yra skirtingi. Todėl reikėtų vadovautis savo nuojauta, bandyti susiplanuoti savo erdvę ir tuomet matysite, kuris variantas yra tinkamesnis. Abu šie išvardinti variantai turi savų pliusų, tad tik jūs patys galite nuspręsti, kas jums yra priimtiniau. Vieno blogo varianto tikrai nėra, tad tik nuo jūsų apsisprendimo priklausys, kaip atrodys ir kokie bus išsirinkti vonios baldai.