Kelionė po Europą su augintiniu. Kokių daiktų nepamiršti?

Jeigu norite kelionių metu patirti kuo daugiau nuotykių – siūlome išbandyti kitų šalių pažinimą ne lėktuvu skrendant iki vietos, tačiau važiuojant su mašina. Išties, tai yra puiki galimybė pamatyti tai, ką tikrai praleisite skrisdami ir patirti labai daug nuotykių, kurie suartins visus šeimos narius.

Tiesa, kad kelionė būtų tikrai smagi ir kad visi šeimos nariai keliautų kartu – reikia nepamiršti ir augintinių, kuriems svarbiausia likti su savo šeima, kad ir kur jie vyksta.

Keliaujantiems su augintiniais reikia nepamiršti kelių smulkmenų. Aptarsime kokios laisvalaikio prekės yra būtinos, kad būtumėte pasiruošęs visiems galimiems scenarijams.

  • Reikia pasirūpinti higienos priemonėmis. Tai svarbu ne tik žmogui, tačiau ir gyvūnui. Ypač tokiu atveju, kai šuns kailis yra didelis arba tankus.
  • Nepamirškite, kad tiek jums, tiek augintiniui reikia vaistinėlės. Joje turi būti patys svarbiausi vaistai, kurių gali reikti kelionės metu. Jau geriau turėti daugiau, tačiau būti ramiu, kad kai gyvūnas jausis blogai – sprendimas visada bus.
  • Taip pat reikia ir guolio, kur jūsų gyvūnas miegos. Kemperyje vietos tikrai daug, tad tokiam guoliui vietą rasite. Jeigu keliaujate su nuosava mašina – dažniausiai tenka miegoti kartu ten, kur ir miegate jūs: nuo palapinės iki pačios mašinos.
  • Nepamirškite, kad gyvūnas irgi reikia saugumo jausmo. Nors jie dažniausiai geriausiai jaučiasi su šeimininku, tačiau kelionės metu pravartu pasiimti daiktą, žaislą, kuris yra Jūsų šuns pats mylimiausias. Tai jam suteiks daugiau saugumo ir ramybės.
  • Nepamirškite ir dokumentų. Jų poreikis gali kisti priklausomai nuo to – į kurią šalį keliaujate. Jeigu Jūsų maršrutas yra tik ES šalių ribose – dokumentų tikrai nereikia nei daug, nei kažkokių labai sudėtingų.
  • Galiausiai, Jūsų gyvūnui reikia, kad jūs būtumėte visada šalia. Tai yra svarbiausia sąlyga, kuri užtikrina, kad šuniukas visada bus geros nuotaikos, kadangi jausis tikrai saugus.

Gera kompanija – viskas, ko reikia tikrai smagioms kelionėms. Svarbiausia yra atsipalaiduoti ir pasirūpinti smulkmenomis, kurios leis visada žinoti ką daryti, kai kelionė vyksta ne pagal planą.