Vitaminai, kurie turi būti vartojami vasaros laikotarpiu

Kai kam gali atrodyti, kad vasaros laikotarpiu vitaminų reikia gerti mažiau arba iš viso jų nenaudoti, nes tokiu laikotarpiu yra pakankamai šviežių vaisių ar daržovių, kuriuos valgant galima gauti pakankamą jų kiekį. Aišku, kažkiek vitaminų iš tokio maisto gauti tikrai yra įmanoma, bet neįmanoma gauti visą reikiamą kiekį, nes tiesiog fiziškai jų nebūtų įmanoma suvalgyti tokio kiekio, tad galime garantuoti, kad vitaminai iš https://provitaminai.lt/kategorijos/neolife-vitaminai/ net ir šiltuoju metų sezonu turi būti naudojami. Tad, koks turi būti kiekvieno pasirinkimas, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Vitaminas A

Dažniausiai daugelis žino tai, kad vitaminas A yra naudingas odai, tai yra padeda jai greičiau atsinaujinti ir dar šis vitaminas yra naudingas augimui. Tačiau daugelis pamiršta tai, kad vitaminas A yra labai svarbus regėjimui. Būtent jis padeda apsaugoti akis nuo neigiamų saulės spindulių vasarą, todėl jį vartoti yra privaloma. Ir būtent organizmas gali išduoti, kad jam reikalingos tokios medžiagos iš suprastėjusios regos. Tad jeigu nenorite jos susigadinti, vasarai būtinai pasirūpinkite vitamino A.

Omega-3

Tai dar vienas vitaminas, kuris turi būti vartojamas vasarą. Nes jis ne tik yra naudingas širdžiai, smegenims ar akims, bet labai svarbus ir odai, nes ją apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių. Tikriausiai išeinant į lauką ne visada turime laiko ir galimybės pasitepti specialiais kremais, kurie gali apsaugoti odą, tad Omega-3 vitaminus gerti yra būtina. Ir tai reikia pradėti daryti pasibaigiant žiemai ar prasidedant pavasariui, kad reikiamas vitaminų kiekis jau būtų organizme, kai vasaros sezonas prasidės. Nes jeigu juos pradėsite gerti vasarą, iš karto efekto tikrai nebus ir oda gali šiek tiek būti pažeista.

Vitaminas C

Daugelis šį vitaminą renkasi šaltuoju metų laiku, nes jis yra reikalingas norint nesusirgti įvairiomis peršalimo ar kitomis panašiomis ligomis, kurios vyrauja šaltuoju metų laikotarpiu. Tačiau reikia nepamiršti ir to, kad peršalimo ligomis galima sirgti ir vasarą, tad ir jai būtina pasiruošti. Kartais vasarą galima susirgti netgi paprasčiau, nes žymiai dažniau einame į lauką, kur dažniausiai būna nemažas karštis ir tada grįžtame į patalpas, kur veikia oro kondicionierius. Tad peršalimas daugeliu atvejų yra garantuotas. Kad turėtumėte didesnę galimybę jo išvengti, vitaminas C yra reikalingas net ir vasaros sezonu.