Medinės parketlentės: ar verta turėti tokias grindis?

Medinės parketlentės: ar verta turėti tokias grindis?

Atnaujinant savo namus, norisi, kad visi įsigyti daiktai būtų kokybiški ir jais galėtume mėgautis kaip įmanoma ilgesnį laiką. Ne išimtis yra ir medinės parketlentės. Jas įsigijus norisi, kad toks naujų grindų vaizdas išliktų kuo ilgiau. Tad ką vertėtų žinoti prieš jas montuojant, kokios yra jų teigiamos bei neigiamos savybės? Šiame straipsnyje pateiksime platesnę informaciją, kuri galbūt padės apsispręsti ar verta jas įsigyti.

Teigiamos medinių parketlenčių savybės

Kaip žinia, šis produktas yra pagamintas iš natūralios medienos, tad namuose jos atrodys išskirtinai gražiai ir jūsų kambarį padarys tikrai unikaliu. Ne vienodi raštai, rievių išsidėstymas tokias grindis padarys vienetines, tad jei jums reikalingas išskirtinumas – jos kaip tik jūsų namams. Kitas jų pliusas yra tas, kad jas nesunku prižiūrėti, jas galima siurbti, arba valyti drėgna šluoste. Taip pat galite naudoti specialias priemones, kurias rekomenduoja jų gamintojai. Kitas jų privalumas, kad tokios grindys suteiks namas jaukumo ir šiltumo, į tokius namus visada bus gera sugrįžti. Kitą teigiamą savybę galime išskirti tokią, kad medinių parketlenčių pasirinkimas yra labai didelis, galima rinktis iš įvairių spalvų, dizainų ir dydžių.

Neigiamos medinių parketlenčių savybės

Neigiama šių parketlenčių savybė būtų ta, kad jas gan nesunku subraižyti, bet kad išvengti tokių atsitikimų, galima kitiems baldams, kurie retkarčiais yra perstumdomi prilipinti padelius, kurie apsaugos grindis nuo subraižymo ir jos išliks kaip naujos. Dar kita neigiama savybė yra ta, kad jos sugeria purvą, bet namuose dažniausiai vaikštome be batų, todėl puikiai galime apsaugoti jas nuo purvo. Ir dar viena neigiama savybė būtų ta, kad joms kenkia tiesioginiai saulės spinduliai, tad jas reikėtų saugoti. O puiki apsauga namuose yra užuolaidos. Daugelyje namų, jos tikrai yra, tad skirti didelį dėmesį jų apsaugai nereikės. Tad išskirti didelių neigiamų savybių negalime, nes jos gali būti visada sutvarkomos taip, kad neliktų kliūčių jas įsigyti.

Kur rasti kokybiškas medines parketlentes

Kaip žinia, jų didelis pasirinkimas leis rinktis tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse. Kad galėtumėte įsitikinti jų kokybiškumu, pavyzdžius pamatyti realybėje, jas paliesti galime rekomenduoti apsilankyti Linea specialistus. Tad jei jau nusprendėte įsigyti šios rūšies parketlentes, platus pasirinkimas bus šioje parduotuvėje. Šių grindų kokybe būsite patenkinti ir su tinkama priežiūra jos tarnaus labai ilgai.