Greitieji pasimatymai Kaune: kas tai?

Greitieji pasimatymai: kas tai?

Turbūt ne retas yra pripratęs eiti į pasimatymus su vienu partneriu, kuris trunka kelias valandas ar net visą vakarą. Bet gyvenant tokiu įtemptu gyvenimo ritmu, ne retas tokių ilgų susitikimų atsisako, ne dėl to, kad jų nenori, bet dėl to, kad tam tiesiog nėra laiko. Tad  tokiems laiko neturintiems žmonėms yra sukurta nauja pasimatymų pramoga – tai greitieji pasimatymai Kaune.

Greitųjų pasimatymų esmė

Kaip ir sako pats pavadinimas, tokio pasimatymo esmė yra per trumpą laiką pabendrauti su kuo daugiau skirtingos lyties atstovų. Nustatytu laiku ir nustatytoje vietoje susirenka vienodas skaičius vyrų ir moterų, kurie dalyvaus susitikimuose. Visos moterys pasodinamos prie skirtingų stalelių ir kai yra paskelbiama pasimatymų pradžia, vyrai pagal nustatytą schemą prieina prie kiekvieno staliuko ir nustatytą laiko tarpą bendrauja su moterimi. Kai pasigirta tam tikras garsas ar muzika, vyrai privalo pakilti nuo staliuko ir eiti prie sekančio. Ir taip poros keičiasi, kol pabendrauja visi dalyviai. Vėliau skiriamas laikas, per kurį moterims reikia pažymėti vyrą, su kuriuo nori pratęsti bendravimą, o vyrams atvirkščiai – reikia pažymėti moterį, kuri jiems pasirodė įdomi. Vėliau visi balsai yra peržiūrimi ir kurios poros paskyrė vienas kitam taip, organizatoriai paskelbia vienas kitam jų numerius. O tada ši pora sprendžia patys ką darys toliau, ar pratęs bendravimą ar ne.

Kur vyksta greitieji pasimatymai ir kaip jiems pasiruošti?

Greitieji pasimatymai Kaune ir kituose miestuose vyksta organizatorių suplanuotuose vietose. Tai dažniausiai būna jauki kavinukė, kad būtų sukurta jauki pasimatymo atmosfera. Šio renginio organizatoriai dažniausiai pasirūpina gėrimais, tad papildomai jums rūpintis nereikės. Tokiems susitikimams specialių nustatymų kaip apsirengti nėra, tad galite rinktis sava valia. Tik svarbu tai, kad atrodytumėte tvarkingai. Kadangi dažniausiai tokie pasimatymai vyksta kavinukėse, tad maistu ar gėrimais papildomai rūpintis nereikės (žinoma, ši sąlyga priklauso nuo kiekvieno organizatoriaus individualiai). Tad svarbiausia į pasimatymą ateiti su gera nuotaika, nusiteikus nemažai pabendrauti ir galbūt surasti savo antrąją pusę.

Kaip galima patekti į greitąjį pasimatymą?

Tokių pasimatymų galite rasti internete, bet kad negaištumėte savo brangaus laiko, paprastesnis būdas yra įsigyti tokį kuponą internetinėje parduotuvėje https://tobuladovana.lt/ . Įsigiję tokį kupiną būsite garantuoti jų kokybe. Tik svarbu žinoti, kad tokie pasimatymai yra populiarūs, tad užsiregistruoti į juos reikėtų kaip įmanoma anksčiau, nes registruojantis prieš kelias dienas, dažniausiai nebėra laisvų vietų.