Ar galima gauti būsto paskolą be pradinio įnašo?

Ar galima gauti būsto paskolą be pradinio įnašo?

Daugelis potencialių būsto pirkėjų svarsto, kiek jiems reikės sutaupyti, kad gautų hipoteką. Bet ar žinojote, kad galima įsigyti būstą be pradinio įnašo? Apžvelgsime keletą galimybių, kurias turite, kai norite įsigyti būstą be pradinio įnašo.

Nulinė hipoteka. Kaip rodo pavadinimas, hipoteka be nulinės vertės yra būsto paskola, kurią galite gauti be pradinio įnašo. Pradinė įmoka yra pirmoji įmoka, kurią mokate už būstą, ir ji turi būti sumokėta, kai baigsite būsto paskolą. Paprastai skolintojai jūsų pradinį įnašą apskaičiuoja kaip procentą nuo visos pasiskolintos sumos. Pavyzdžiui, jei perkate namą už 200 000 EUR ir turite 20% pradinį įnašą, uždarymo metu atsinešite 40 000 EUR. Skolintojai reikalauja pradinio įnašo, nes tai sumažina riziką, kad neapmokėsite sąskaitų. Pradiniai įnašai yra didelė kliūtis daugeliui namų pirkėjų, nes gali prireikti metų, kol sutaupysite vienkartinę pinigų sumą.

 Hipoteką be pradinio įnašo galite gauti tik paėmę vyriausybės remiamą paskolą.

Vyriausybės remiamos paskolos yra apdraustos nacionalinės vyriausybės. Kitaip tariant, vyriausybė (ne jūsų skolintojas) apmoka sąskaitą, jei nustosite grąžinti būsto paskolą. Valdžia siūlo apdraustas paskolas žmonėms, kuriems reikia finansinės pagalbos būstui įsigyti. Tai reiškia, kad vyriausybės remiamos paskolos yra mažiau rizikingos skolintojui ir jos gali išplėsti savo įprastus paskolos kriterijus rizikingesnio finansinio profilio žmonėms, pvz., skolininkams be pradinio įnašo. Šiuo metu yra dviejų tipų valstybės remiamos paskolos, kurios leidžia įsigyti būstą be pradinio įnašo. Kiekviena paskola turi labai specifinį kriterijų rinkinį, kurį turite atitikti, kad galėtumėte gauti nulinės hipotekos paskolą. Jei ketinate pasinaudoti valstybės remiama paskola, reikia kreiptis į specialistus, kurie jums padės susitvarkyti visus reikiamus dokumentus.