Kaip išsirinkti valgomojo stalą?

Valgomojo stalai yra vienas iš baldų, kuris garantuotai taps darbiniu arkliuku mūsų namuose. Retai naudojami kaip paviršius valgyti, jie tapo vieta dirbti, vieta, kur galima susiburti ir vėl bendrauti arba dalyvauti šeimos veikloje, pvz., menuose ir amatuose su jūsų mažyliais. Savaime suprantama, kad verta išsirinkti tobulą valgomojo stalą savo namams, nes tai labai didelė investicija. Investuokite laiko ieškodami tobulo stalo.

Geriausias pietų stalas bus toks, kuris tinka jūsų biudžetui, yra tvirtos konstrukcijos, tilps jūsų erdvėje ir bus toks, koks jums patiks daugelį metų. Yra keletas pagrindinių veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti renkantis gerą stalą.

Apžiūrint stalus baldų parduotuvėse, be prieinamumo ir nesenstančio stiliaus, svarbu atkreipti dėmesį į stabilumą ir konstrukciją. Pagalvokite, koks jausmas sėdėti prie vieno iš tų stalų, ar jis bus patogus ilgą laiką, ir apžiūrėkite modelius, ar nėra nusidėvėjimo požymių.

Taisyklė numeris vienas: jūsų valgomojo stalas turi atitikti jūsų valgomojo erdvę! Tačiau valgomojo stalas yra apgaulingai didelis baldas, todėl reikia atsižvelgti ir į erdvę aplink jį.

Antra taisyklė: stalo dydis. Pagalvokite, kad kiekvienai vietai prie stalo reikia 55 cm stalo vietos, o didesnėms kėdėms reikės daugiau. Baldo „vizualinis svoris“ gali iš tikrųjų paveikti jo dydį kambaryje. Jis gali būti techniškai tinkamas, bet atrodys didžiulis, jei jis yra tamsus ar didelis  arba jei jis yra per arti kitų baldų.

Stalo forma: Kvadratinis ir stačiakampis stalas yra labiausiai paplitusios formos, todėl šių formų stalų rasite daugiau stilių, dydžių ir išplečiamų galimybių. Tačiau apvalus arba ovalus stalas gali suteikti jums šiek tiek daugiau vietos judėti, nes jis „nupjauna“ kampus.

Stalo kojos: Pamatę stalą asmeniškai, atsisėskite prie jo, kad pamatytumėte, ar kojos atsitrenkia į stalo kojas. Įsitikinkite, kad turite pakankamai vietos keliams, kai sėdite iki galo, ir ar galite sukryžiuoti kojas po stalu. Jei norite būti lankstesni su svečiais, atkreipkite dėmesį į kojų plotį ir kojos padėtį. Apskritai, stalas su plonesnėmis kojomis arba kur kojos yra kampuose, padės lengviau pridėti papildomą kėdę.

Daugiau stalų pasirinkimo idėjų žiūrėkite nuorodoje: https://www.patoguspirkimas.lt/lt/virtuviniai-stalai.html.