Žemės ūkio veikla buvo ir išlieka viena pelningiausių pramonės šakų. Tai apima tokias žmogaus veiklos rūšis kaip augalininkystę, gyvulininkystę ir paukštininkystę.
Tikras proveržis kelyje į pigesnę žemės ūkio produktų gamybą, perdirbimą, logistiką ir sandėliavimą buvo galimybė statyti surenkamas tentines konstrukcijas visoms šios pramonės reikmėms. Tad, kodėl verta gyvulius laikyti tentiniuose angaruose?
Pagrindiniai tokių angarų privalumai
- greitas surinkimas, patogus naudojimas;
- maža kaina, palyginti su kapitaliniais pastatais.
Kodėl verta rinktis tentinius angarus gyvūliams laikyti?
Svetainėje storex.lt siūlomuose tentiniuose angaruose galima užtikrinti atitinkamą komforto lygį ne tik melžiamoms karvėms, juose gerai jaučiasi mėsai auginami galvijai. Gyvuliai ištisus metus vaikšto laisvai ant jiems paruošto kraiko, vasarą angare yra natūralus vėdinimas, o tentas saugo gyvūnus nuo perkaitimo ir nepraleidžia ultravioletinių spindulių, o žiemą jie šildosi susispietę į grupes. Pasirinkęs tentinį angarą ūkio savininkas gerokai sutaupo kapitalinės konstrukcijos statybai, šildymui ir apšvietimui.
Išties, jei palygintume kapitalinės struktūros, apimančios ne tik šildymą ir apšvietimą, bet ir priežiūros darbus (pavyzdžiui, patalpos remontą), privalomą priverstinį vėdinimą ir pan., išlaikymo kaštus su tentinių angarų išlaikymo kaštais, tada sutaupoma daug.
Šie angarai gali būti įvairių dydžių ir komplektacijų, plotis yra nuo 6 iki 32 metrų, pagal kliento poreikius. Angaro konstrukcija yra atspari korozijai, natūralus apšvietimo režimas naudojamas dėl permatomos markizės, kuri tuo metu nepraleidžia ultravioletinės šviesos.
Visas angaro statybos ciklas trunka apie 30 dienų, nuo projekto sudėtingumo. Ir visas dizainas yra paprastas ir universalus, mobilus, sandarus, taip pat užtikrinantis reikiamą standumą ir patikimumą. Tentai, naudojami angarams yra netoksiški, atsparūs pelėsiams, bekvapiai ir atlaikantys platų temperatūrų diapazoną.
Tentinių angarų pranašumai prieš kitų tipų konstrukcijas
- Tentinių angarų konstrukcijos atlaiko stiprų vėją bei sniegą;
- Tentas puikiai praleidžia saulės šviesą, todėl dienos metu nereikia elektros apšvietimo;
- Karvių, kiaulių ir kitų gyvūnų išskiriamas amoniakas neveikia markizės ir cinkuotų metalinių konstrukcijų. Angarai, pastatyti iš profiliuotų lakštų, medienos ir bitumo, veikiami agresyvios aplinkos yra pažeidžiami daug greičiau;
- Išlaikomas palankesnis temperatūros režimas nei metaliniuose angaruose: vasarą vėsiau, o žiemą šilčiau, o tai svarbu gyvūnams.
- Jie montuojami daug greičiau nei kapitaliniai iš profiliuoto lakšto ir kitų medžiagų, juos galima greitai išmontuoti ir perkelti į kitą vietą.
- Tentiniai angarai yra žymiai pigesni nei pagaminti iš profiliuoto lakšto ir kitų medžiagų.