Vestuviniai fejerverkai – į ką atkreipti dėmesį juos renkantis?

Švenčiant vestuves norime ne tik sau, bet ir svečiams padaryti nepamirštamą šventę. Ne tik vestuvių aplinka, dekoracijos, gėlės gali palikti gražiausius įspūdžius. Ne ką mažiau įspūdingi gali būti ir vestuviniai fejerverkai. Kadangi technologijos juos gali sukurti pačius įvairiausius, tad galimybė rinktis yra pati įvairiausia pagal kiekvienų jaunavedžių skonį. Tad, kaip reikėtų rinktis fejerverkus vestuvėms, papasakosime šiame straipsnyje.

Fejerverkų rūšys

Galvojant apie vestuvių fejerverkus tikriausiai pati pirma mintis kyla tokia, kad jie leidžiami naktį, laikrodžiui mušant vidurnaktį ir taip lyg oficialiai yra baigiama vestuvių šventė. Po šios kulminacijos dažniausiai lieka šokiai ir linksmybės. Tačiau fejerverkai gali būti leidžiami ne vien tik naktį ir tik dvyliktą valandą. Kadangi jų rūšių yra keletas, tad juos galima naudoti net kelis kartus vestuvių dieną. Viena iš tokių rūšių yra dūminiai fejerverkai. Juos galima leisti dienos metu ir jų spalvą pasirinkti galima, kokią tik norima. Tad ją galima derinti prie vestuvėse vyraujančių spalvų, arba tiesiog padaryti dūmų spalvų kratinį, tad kiekvienas gali fantazuoti tiek, kiek nori. Tokie fejerverkai puikiai tiks darant fotosesiją, nes ją padarys iš tiesų įsimintina. Kaip ir minėjome anksčiau, įprasti fejerverkai, kurie sprogsta nakties danguje gali būti taip pat įvairūs: spalvoti, vienos spalvos, dideli, maži ir panašiai, tad kiekvieni jaunieji vestuvinius fejerverkus gali rinktis pagal savo skonį.

Šventės vieta

Renkantis vestuvinius fejerverkus taip pat svarbu atkreipti dėmesį į šventės vietą, nuo jos taip pat gali priklausyti, kokius juos reikėtų rinktis. Jeigu šventė vyksta sodyboje, atviroje vietoje, kur nėra daug medžių ir kitų aukštų pastatų galima šiai pramogai skirti didesnę sumą, kad vaizdas būtų iš tiesų gniaužiantis kvapą. Todėl juos reikėtų rinktis kuo didesnius, kad būtų apgobtas visas dangus ir nebūtų matyti jų nei pradžios nei pabaigos. Jeigu šventės vietai pasirinktas restoranas miesto centre ar panašioje vietoje, kur yra nemažai statybinių objektų ir dangus neatsiveria visu gražumu, tuomet geriau pagalvoti apie šiek tiek mažesnius fejerverkus, bet didesnį jų kiekį. Tad kiekviena situacija yra individuali ir prieš juos renkantis reikia apgalvoti visus kriterijus ir geriausius variantus.

Iš kur pirkti?

Norint įsigyti vestuvinius fejerverkus, labai svarbu atkreipti dėmesį, iš kur jie yra perkami arba užsakomi. Reikėtų juos pirkti iš oficialių pirkėjų, kurie turi tam leidimus, nes taip būsite tikri, kad jie bus kokybiški ir nepakenks nei jums, nei šventės svečiams. Tad venkite neaiškių vietų, nors ten fejerverkai gali būti ženkliai pigesni. Bandant sutaupyti keletą eurų, galite prisidaryti žymiai daugiau bėdos, kuri kainuos kur kas daugiau.