Veganiški desertai kiekvienam

veganiški desertai

Šiek tiek paryškinti veido bruožai ar tona kosmetikos?

Veganiški desertai privers Jus iš naujo pamatyti gyvenimą, iš naujo pažinti ryškias spalvas, skonius, atrasti tai, kas natūralu ir naudinga. Iš naujo patirti tikrą džiaugsmą ir pasimėgavimą maistu, kuomet daug svarbesnė yra kokybė, o ne kiekybė. Kai tikrą patirtį ir pažintį su maistu temdo cukrus ir priedai, neįmanoma pažinti tikrojo skonio. Tai tarsi toną dekoratyvinės kosmetikos ant veido nešiojanti moteris, kuri ryte atrodys nekaip. Veganiški desertai yra atviri Jums.

Baltasis cukrus, kaip žinia, sukelią rimtą priklausomybę, o jokia priklausomybė dar niekada niekam gero neatnešė. Tiesa, šios priklausomybės atsikratyti yra labai sudėtinga. Todėl mes tvirtai apsisprendėme: gaminame desertus be cukraus, be hidrintų riebalų, skonio stipriklių, įvairios chemijos ir kitų baisybių, kurios, kaip didelis kiekis kreminės pudros, užgožia viską. Mūsų desertus galite valgyti drąsiai, žinodami, jog jie ne tik skanūs, bet ir naudingi.

veganiški desertai
Holigans.lt portalo nuotrauka

Tikra pažintis

Mūsų gaminami veganiški desertai yra natūralūs, jų netemdo chemija, todėl pažintis bus tikra. Kokį veganišką desertą paragausite, toks jis ir bus iš tikrųjų – be melo ir apsimetinėjimo.

 

Naudinga sudėtis

Jeigu nežinotumėte mūsų desertų sudėties, labai nustebtumėte, jog vienas jų yra pagamintas iš puikiai žinomų batatų, kitas – iš sveikų burokėlių, trečias – iš riešutų. Ne, mes nesakome, jog batatai ar burokai yra neskanūs, tačiau patys pagaminę labai nustebome, jog gavosi toks skanus šedevras, kuris mums net skanesnis už daug skonio stipriklių, hidrintų riebalų ir palmių aliejaus turinčius šokoladinius batonėlius. Nesvarbu, kokie mūsų gaminti veganiški desertai atsidurs ant Jūsų stalo, visi jie yra tokie, kokie yra. Sveiki, natūralūs, draugiški. Priimkite juos tokius ir nespėsite suvalgyti, kaip įsimylėsite. Gražūs išorėje, skanūs ir naudingi viduje.