Pigūs skrydžiai į Londoną: kaip ieškoti? Atsako gidė

Teko būti Londone, kuris dažnai vadinama bene pačiu kosmopolitiškiausiu miestu Europoje? Ne? Tokiu atveju būtinai turite čia apsilankyti, kadangi šio didelio ir nuostabaus miesto magija – jus tikrai užburs. Svarbiausia, kad pigūs skrydžiai į Londoną https://pigusskrydis.lt/lektuvu-bilietai/29-pigus-skrydziai-londona.html suteikia galimybę aplankyti šį miestą visiems, kurie nori, kadangi bilietų kainos – patrauklios.

Apie taip, kaip rasti pigius bilietus – pasakoja gidė Monika.

Skristi – visada verta labiausiai

Gidė pastebi, kad lyginant skirtingas keliavimo galimybes – skrydžiai visada apsimoka labiausiai, kadangi jie kainuoja pigiausiai. „Kai kurie teigia, kad kelionės mikroautobusais yra pigiau. Kartais – taip, tačiau tik sekant akcijas. Dažniausiai skrydžiai į Londoną yra pigiausias pasirinkimas jau net nekalbant apie greitį, kuris šiuolaikiniam žmogui yra labai svarbus“,- teigia ji.

Žinoma, sutaupyti taip pat galima perkant iš tų įmonių, kurios siūlo būtent pigius skrydžius. Jie dažniausiai ne tokie patogūs, tačiau ir pati kelionė – nėra labai ilga, tad dažniausiai verta pakentėti.

Sekite pasiūlymus

Žinoma, pigūs skrydžiai yra skelbiami daugelyje puslapių, tikrai ne tik avialinijų. Svarbiausia yra sekti tą informaciją, kuri Jus pasieks greitai.

Visada geriausia yra užsisakyti naujienlaiškius. Jie dažniausiai atsiunčiami kiekvienam asmeniškai, tad nereikia gaišti laiko ieškant“,- pasakoja pašnekovė.

Juolab, dažnas socialinis tinklas skelbia apie naujausius pasiūlymus. Taigi, jie pasieks Jus asmeniškai, o pačiam dėl to nereikia nieko daryti.

Pirkite iš anksčiau

Galiausiai, pasiekti Londoną bus pigiau nelaukus paskutinės dienos, kai dažniausiai skrydžiai brangsta. Kuo anksčiau bilietas bus perkamas – tuo dažniausiai tai Jums kainuos pigiau. Svarbiausia yra planuoti savo laiką. Tai galioja ir perkant skrydį, ir tuo pačiu užsakant bet kokias kitas paslaugas, pramogas, kurios Jūsų laukia Londone.

Londonas yra labai gražus miestas. Tiek savo žmonėmis, tiek lankytinų objektų gausa. Esame tikri, kad jis paliks Jums tik pačias geriausias emocijas ir kartą apsilankius – norisi grįžti vėl ir vėl. Jis yra to vertas.