Patarimai, kurie padės išsirinkti sausą šunų ėdalą

Kartais pamačius tokį didelį pasirinkimą šuns ėdalo, gali kilti klausimas, kokią rūšį geriausia pasirinkti, į ką atkreipti dėmesį ir panašiai. Dažnu atveju galima rasti tikrai nemažai informacijos apie galimus pasirinkimus, tačiau neretai ji būna labai ilga ir skaityti ją nusibosta, o jeigu bandai įsiminti kiekvieną punktą, tuomet pamiršti tai, ką skaitei anksčiau. Todėl šį straipsnį parengėme glaustai ir tiksliai, kad nereikėtų skaityti netikslios ir nereikalingos informacijos apie sauso šuns ėdalo pasirinkimą.

Ką svarbiausia reikia žinoti apie šuns mitybą?

Tikriausiai vienas pagrindinių reikalavimų, kurį galima iškelti yra tas, kad šuo visada turi būti maitinamas visaverčiu maistu. Taip bus didesnė tikimybė išvengti įvairių ligų, tam tikrų medžiagų trūkumo ir panašiai, todėl šuo visada bus sveikas ir aktyvus. Taip pat reikėtų žinoti ir tai, kad maistas yra sukurtas pagal kiekvieno šuns amžių, turimą kailį ir panašiai. Todėl visada pravartu atsižvelgti ir į tokius dalykus, nes pagal tam tikrus kriterijus maisto medžiagos kiekviename šuns ėdale yra skirtingos. Norint turėti gana didelę galimybę rinktis, visada verta rinktis iš Advance šuns ėdalo pasirinkimo, nes ten galima atrasti subalansuoto maisto skirtingoms šuns veislėms, tad vienoje vietoje galima rasti visko, ko tik gali prireikti.

Platus sauso ėdalo pasirinkimas

Puiku yra tai, kad iš sauso šunų ėdalo galima pasirinkti tokį, kuris ne tik būtų skanus augintiniui, bet ir sveikas. Tad sausą ėdalą galima rinktis iš:

  • Vištienos skonio;
  • Lašišos skonio;
  • Upėtakio skonio;
  • Ėrienos skonio.

Tad tikrai sudaroma galimybė rinktis iš pakankamo kiekio, tad nesunkiai norimą skonį galima priderinti prie augintinio, bei tą, kas jam tinka.

Ar pakanka vien sauso maisto, ar reikia ir šlapio?

Tikriausiai vienas dažniausių klausimų, kurį galima girdėti yra tas, ar reikia sausą maistą maišyti su šlapiu arba juos maitinti tam tikrais laikotarpiais. Aišku, keičiant ėdalą, pačiam šuniui bus žymiai sunkiau, nes ir mums, kaip valgome skirtingą maistą, jis nenusibosta. Tačiau jeigu duosite visavertį sausą ėdalą, tikrai jo nereikės keisti su šlapiu arba jo maišyti. Jeigu norite šiek tiek pakeisti, tai galite pirkti skirtingų skonių, tai ir šuo bus laimingesnis ir jūs žinosite, kad jis maitinamas visaverte mityba.