Noriu pradėti dirbti savarankiškai

Darbas sau daugeliui žmonių atrodo kaip labai patraukli savęs realizacijos forma. Visgi, viskas ne taip paprasta kaip atrodo. Juk dirbant sau reikia būti ne tik specialistu, tačiau taip pat ir buhalteriu, dažnai klientų ieškotoju, tad tuo pačiu ir marketingo specialistu.

Tačiau dažnai šiuos minusus atperka tai, kad žmogus dirba tada ir tiek, kaip nori. Galiausiai, mokesčiai dirbant su individualios veiklos pažyma – gana maži.

Apie šio veiklos tipo duoną – žemiau.

Buhalterijos tvarkymo niuansai

Pirmiausia labai svarbu kuo detaliau susipažinti su buhalterijos tvarkymo niuansais, kurie gali padėti suprasti – kaip reikia vesti apskaitą. Šiuo metu VMI konsultuoja nemokamai ir tuo pačiu jų patarimai dažniausiai labai naudingi.

Būtinai reikia jais remtis, kadangi tokiu atveju būsite ramus, kad dirbate legaliai ir tuo pačiu visa apskaita yra sutvarkyti tinkamai.

Mokesčių vedimui ir sąskaitų užrašymui visada siūlome rinktis saskaita123.lt. Tai yra puiki pagalba kiekvienam, kuris nori, kad netektų gaišti daug savo laiko buhalterijos tvarkymui. Juks verta visas jėgas skirti darbams, kurie laukia Jūsų profesiniame kelyje, o ne smulkmenoms, kurios apima veiklos vykdymo teisėtumą.

Reikia ieškoti klientų

Apskaitos vedimas yra vienas svarbiausių darbų, tačiau tikrai ne vienintelis pašalinis, kurį turi atlikti laisvai samdomas specialistas. Jis turi ieškoti ir klientų, kurie gali jam padėti ne tik užsidirbti duoną, tačiau taip pat ir mokytis, lavintis bei toliau ugdyti savo gebėjimus.

Savo klientų geriausia yra ieškoti per skelbimus, taip pat, paskelbus apie savo paslaugas, kurios yra teikiamos. Tokiu atveju būsite ramus, kad jų visada bus ir tuo pačiu Jūsų veikla – bus naudinga ir pelninga.

Pirmieji žingsniai gali būti baisūs

Natūralu, kad patys pirmi veiklos pradėjimo žingsniai gali būti labai baisūs. Tai yra susiję su baimėmis, kad gali nepavykti. Tačiau renkantis tokią veiklos formą paprasčiausiai yra mažai rizikų. Galiausiai, siūlome žiūrėti į kitų žmonių patirtis, kurios tikrai Jus nudžiugins. Tokiu atveju būsite tikras, kad kelių daug, kaip ir galimybių. O jų rezultatas priklauso nuo Jūsų darbo ir siekių.

Svarbiausia yra pagaliau įgyvendinti savo svajones. Tikrai ne visi profesijų atstovai gali būti freelanceriai. Tačiau jeigu Jums atrodo, kad tai darbo pobūdis, kuris geriausiai atitinka Jūsų lūkesčius – siūlome pagaliau išdrįsti, nes dažniausiai tobulo laiko nebūna niekada.