Netenkina vandens kokybė? Padės vandens filtrai.

Gyvenimo kokybei gerėjant, siekiame, kad ir visa mūsų aplinka būtų nepriekaištinga, nes taip galime savo brangų laiką skirti prasmingiems ir naudingiems mums dalykams: daugiau laiko leisti su artimaisiais, užsiimti mėgstamomis veiklomis. Šiuolaikiniai technologiniai sprendimai lengvina mūsų buitį, nereikalauja fizinių pastangų ir visi rūpesčiai tampa nebe tokie svarbūs. Tačiau vanduo yra viena iš temų, kurią dažniausiai žmonės pamiršta, nes vandens kokybė turėtų būti nekvestionuojamai aukšta, juk tai mūsų gyvybės šaltinis. Deja, taip nėra. 

Kas lemia vandens kokybės pokyčius? 

Miestams plečiantis dėl augančio gyventojų kiekio, žmonėms keliantis gyventi ten, kur yra galimybė užsidirbti, gyventi ekonomiškai geresnį, stabilesnį gyvenimą, spartėti ėmė ir gyvenamų namų statybos. Ši ūkinė veikla naudinga, nes nauji namai ekonomiški, patvarūs, statomi laikantis taupumo ir ilgaamžiškumo pagrindų, tačiau statybos sukelia nemažai neigiamų padarinių aplinkai, o taip pat gali ir pakenkti vandens kokybei. Nuolat vykdomi kasinėjimai, rausimai, griovimo darbai, vamzdynų keitimai ir valymai gali turėti įtakos priemaišų, smėlio, nuosėdų atsiradimui vandenyje. 

Be statybų sektoriaus, vandens kokybei įtakos gali turėti ir žemdirbystė, gyvulininkystė, oro kaita, stichijos, šiukšlynai, seni vamzdynai ir kita.

Šiandien tokias problemas išspręsti gan greitai, patogiai ir efektyviai padeda vandens filtrai. Pirminio vandens valymo stadijoje specialiai pritaikytais filtrais pašalinamos net ir smulkiausios dalelės iš vandens. Tiksliau – tai yra mechaniniai vandens filtrai, kurie gali būti skirtingo našumo, kurį įvertina vandens gerinimo strityje dirbantys specialistai ir parenka tinkamiausius. 

Kaip išsirinkti geriausius vandens valymo prietaisus? 

Vandens filtrai yra geriausias ir ilgalaikis sprendimas. Nors ir pradžioje ši investicija gali atrodyti finansiškai gan didelė, tačiau įprastai ji atsiperka per pirmuosius naudojimo metus, o prietaisus turėsite tikrai ne vienerius ir ne dvejus metus. 

Bendrovės, kurios prekiauja, konsultuoja apie šiuos įrengimus, suteikia ir garantinius aptarnavimus, montavimo paslaugas, pogarantinį aptarnavimą ir puikias pirkimo išsimokėtinai sąlygas. Rekomenduojame Aquafilter.lt

Patiems rinktis vandens filtrus nėra rekomenduojama, kadangi šiandien jų suskaičiuojama šimtai skirtingų, o gar ir daugiau, todėl visų pirmas veiksmas turėtų būti atliktas vandens tyrimas. Parastai atliekamas taip: jūsų namuose ar biure, kur norite ištirti vandenį, paimamas vandens mėginys (tai galite padaryti ir patys), sandariame inde jis pristatomas į sertifikuotas laboratorijas, kuriose atliekamas cheminis vandens tyrimas. Tai užtrunka keletą dienų ir kainuoja jis nuo 30 iki 100 eur (išimtinais atvejais gali ir šiek tiek daugiau). Vandens tyrimas parodys, kokie rodikliai neatitinka saugaus ir tyro vandens normų, kurias padės sureguoliuoti tinkamai parinktas vandens filtras. 

Taigi, jei siekiate geriausio rezultato, šie žingsniai eilės tvarka yra privalomi. Taip sutaupysite ir jūsų prietaisai atliks tik tas funkcijas, kurios yra reikalingos.