Moteriški drabužiai: kaip atrasti savo stiliaus drabužius?

Dažnai moteriai išeinant iš namų sunku rasti ką apsirengti. Ir tai dažniausiai būna ne dėl to, kad jos spintoje yra vos vieni džinsai, dvi palaidinės ir dar keli megztiniai. Neretai jų spintos būna perpildytos, bet kai reikia kažką pasirinkti, staiga tai labai sunku padaryti. Ir dažniausiai problema būna ta, kad vis nėra atrandamas tas stilius, su kuriuo jaustumėtės patogiausia. Tad kaip reikėtų išspręsti šią problemą, papasakosime šiame straipsnyje.

Nebijokite eksperimentuoti

Dažna moteris bijo išsiskirti iš minios ir dažniausiai rengiasi labai panašiai, nors jos spintoje yra pačių įvairiausių drabužių. Tad kad surastumėte, kas tinka būtent jums, turėtumėte dažniau keisti savo stilių, derinti įvairius aksesuarus, galbūt kartais susikurti tokį derinį, apie kurį anksčiau nebūtumėte pagalvojusi. Ilgainiui tai gali tapti kasdienybe ir taip palaipsniui priprasite nuolatos keisti savo stilių ir tada pamatysite, kiek daug skirtingų rūbų turite savo spintoje ir nebijosite jų užsidėti ir išsiskirti iš minios.

Ruoškitės iš anksto

Turbūt niekas negalės ginčytis, kad daugelis moterų apie savo aprangą galvoja tada, kai jau lieka nedaug laiko iki išėjimo iš namų. Tada apima panika, kad nėra tinkamo drabužio tam tikrai progai ir vėl čiumpama ta pati nepatogi palaidinė ir džinsai. Kad taip nenutiktų galite įvairius drabužių derinius ruoštis iš vakaro. Nors tai gali atrodyti labai didelis darbas, bet kitos dienos rytą padėkosite sau, kad nepatingėjote ir pasukote galvą, ką reikės rengtis. Tada galėsite atrasti įvairius drabužių derinius, juos dažniau keisti. Taip ne tik nenusibosite sau, bet ir galbūt lengviau atrasite tai, kas jums tinka ir patinka labiausiai. Arba yra dar kitas variantas, kad savo spintoje iš karto galite susidėlioti visos savaitės rūbų variantus, kuriuos dėvėsite kiekvieną dieną. Taip nuimsite sau visos savaitės naštą ir kiekvieną dieną prieš vykstant į darbą jau žinosite, ką apsirengti.

Pasisamdykite profesionalą

Jei vis dėl to jums sunku nuspręsti kaip tinkamai reikėtų rengtis ir juolab sunku tvarkingai susitvarkyti spintą ir pasilikti tik tuos drabužius, kuriuos tikrai dėvėsite, galite pasisamdyti specialistą, kuris padės tai padaryti. Jie atvyksta į jūsų namus, peržiūri, kokie moteriški drabužiai guli jūsų spintoje, jam pasipasakojate, kaip mėgstate rengtis ir pagal tai jis padaro spintos reviziją, tai yra pašalina visus nereikalingus drabužius, sukuria jums įvairius drabužių variantus ir pataria, kaip vienus drabužius derinti prie kitų. Be viso šito, jis gali padėti jums nusipirkti naujų drabužių ir patarti, koks stilius tiktų būtent jums. Gavus naudingų patarimų galėsite lengviau valdyti drabužius, esančius jūsų spintoje ir lengviau pasirinkti, ką reikės rengtis.