Kokią striukę pirkti bėgiojimui žiemą?

Žiema – tai metų laikas, kai augalai ir gyvūnai ruošiasi sezoniniam miegui. Bet tik ne tu. Šią žiemą išliksite laimingi ir aktyvūs, o viskas prasidės nuo tinkamos striukės. Mes parinkome geriausias šių metų žiemines bėgimo striukes, kad sušildytume jus bėgiojant šaltu oru!

Kai kuriems dėl krentančio sniego ir žvarbaus vėjo metas pakabinti bėgimo batus kol ateis šiltesnis sezonas. Pats laikas perjungti pavaras, tiesiogine to žodžio prasme, į slides, snieglentes, sniego batus ir visa kita, ką jiems patiktų veikti ant sniego ir ledo. Tiems, kurie mėgsta užsiimti mėgstama veikla ištisus metus, mes jums padėsime. Kaip sakoma, nėra blogo oro, svarbu pasirinkti tinkamą aprangą.  Žiemos bėgimas yra mažiau susijęs su stiliumi, o daugiau apie šalčio įtakojimą ir kaip nuo jo apsisaugoti. Geriausias būdas yra pasirinkti tinkamus žieminius rūbus, kad mūsų kūnas būtų apgaubtas šilumos ir tuo pačiu papuoštas madinga šilta striuke. Derinkite savo žieminę bėgimo striukę su geromis bėgimo kelnėmis ir patogiais žieminiais bėgimo bateliais, kad pasiektumėte geriausių rezultatų šalčiausiomis ir drėgniausiomis sąlygomis.

Kai pradės snigti ir prognozuojamas šaltas lietus, norėsite striukės, kuri išliks sausa. Įeikite į sport4u.lt  ten rasite platų neperšlampamų striukių asortimentą.  FUTURELIGHT yra naujausia lauko drabužių gigantų technologija ir kartu su GORE-TEX yra patvariausia, vandeniui atspari medžiaga. Rinkitės kvėpuojančią poliesterio trikotažo pagrindu pasiūtą striukę ir būsite pasiruošę bėgti šalčiausiais žiemos mėnesiais. Kvėpavimas yra būtinas visiems žiemos bėgikams. Norite apsisaugoti nuo stichijų, bet kai pradedate prakaituoti, jums reikia audinio, kuris išstumtų šiltą orą, kad neperkaistumėte. Turėdami tokią striukę kaip Arc’teryx Beta LT Hoody, viskas pasikeis. Striukės pasiūtos iš aukštos klasės audinių  GORE-TEX su vandeniui atspariais užtrauktukais, todėl bėgimo metu jausitės patogiai.