Kokį oras vanduo šilumos siurblį pirkti?

Oro šaltinio siurblys yra alternatyvus būdas šildyti namus. Tai leis jums patiems gaminti šilumą iš atsinaujinančių šaltinių ir galbūt sutaupysite pinigų sąskaitoms už energiją. Jie tiekia šilumą žemesnėje temperatūroje nei dujiniai ir alyvos katilai. Taigi, norėdami sušildyti namus iki patogios temperatūros, turėsite juos naudoti daug ilgiau. Šilumos siurbliai gali sutaupyti daugiau sąskaitų už šildymą, jei pakeisite brangią sistemą, pvz., elektrinius šildytuvus, alyvą, suskystintas naftos dujas arba anglį, o ne dujas. Tačiau atminkite, kad gerai apšiltintas namas yra būtinas – kitaip siurblio generuojama šiluma lengviau pasišalina. Kitos galimybės pasigaminti šilumą yra: žemės šilumos siurbliai saulės PV plokštės (elektrai), saulės energija vandens šildymas malkomis kūrenamos krosnys.

Kaip veikia oro šilumos siurblys? Oro šaltinio šilumos siurblys paima šilumą iš oro ir, naudodamas kompresorių, pakelia ją iki aukštesnės temperatūros. Tada jis perduoda šilumą jūsų namų šildymo sistemai. Jie veikia šiek tiek kaip buitiniai šaldytuvai.

Oro šilumos siurblys sugeria šilumą iš lauko oro į skystą šaltnešį žemoje temperatūroje. Naudodamas elektros energiją, siurblys suspaudžia skystį, kad padidintų jo temperatūrą. Tada jis kondensuojasi atgal į skystį, kad išleistų sukauptą šilumą. Šiluma siunčiama į jūsų radiatorius arba grindinį šildymą. Likusią dalį galima laikyti karšto vandens boileryje. Sukauptą karštą vandenį galite naudoti dušams, vonioms ir čiaupams. Siurblys darbui naudoja elektros energiją, tačiau jis turėtų naudoti mažiau elektros energijos nei pagaminama šiluma. Dėl to jie yra energiją taupantis būdas šildyti namus. Oro šaltinio šilumos siurbliai veikia net tada, kai temperatūra gerokai žemesnė už nulį. Žemės šilumos siurbliai taip pat naudoja natūralią šilumą ir padidina temperatūrą, kad sušildytų jūsų namus.

Kas yra oro šilumos siurblys? Kokia tai sistema? Oro šilumos siurblys yra mažai anglies dioksido į aplinką išskiriantis būdas šildyti namus. Jie sugeria šilumą iš vėsesnės vietos ir naudoja ją temperatūrai jūsų namuose padidinti. Oro šaltinio šilumos siurbliai atrodo panašiai kaip oro kondicionavimo įrenginiai. Jų dydis priklauso nuo to, kiek šilumos jie turės pagaminti jūsų namams – kuo daugiau šilumos, tuo didesnis šilumos siurblys. Yra du pagrindiniai oro šilumos siurblių tipai: oras-vanduo ir oras-oras. Jie veikia skirtingai ir yra suderinami su įvairių tipų šildymo sistemomis.