Kaip išsirinkti kokybiškus valymo įrankius?

Valymo įrankius galima rinktis pagal konkretų prekinį ženklą, arba bet kokio kito gamintojo svarbiausia, kad valymo įrankiai geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir galėtumet pasidžiaugti kokybišku tvarkymo procesu. Valymo įrankių asortimentą sudaro: grindų šepečiai, dvigubas kibiras, guminis šepetys, šluotos, kempinės, šveistukai ir kt. Atliekant valymo darbus reikalingos pirštinės, kad apsaugotų rankas nuo nepageidaujamų  cheminio poveikio. Valymo priemonės geriausiai veikia, patepus nešvarų paviršių ir palaukus 10-20 min., rezultatas bus žymiai geresnis.

Mikropluošto šluosčių rūšys

Universalios šluostės tinka beveik visiems paviršiams valyti, vienoje šluostės pusėje plaukeliai yra ilgesni, geriau surenka nešvarumus, o kita pusė skirta paviršiams poliruoti. Langams valyti naudojamos sausos ir sudrėkintos šluostės, mikropluoštės skirtos plovimui- labai gerai sugeria drėgmę, tinka indams nusausinti. Šluostės akiniams, televizoriaus ekranui valyti- puikiai pašalina nešvarumus ir dulkes. Mikropluošto šluostes svarbu, teisingai pržiūrėti: negalima skalbti su kitais skalbiniais, nenaudoti balinimo priemonių, negalima džiovinti ant radiatorių, o palikti džiūti natūraliai.

Grindų šepečiai ir šluotos

Grindų šepečiai naudojami drėgnam grindų valymui. Šluotos dažniausiai būna su semtuvėliais, skirtais sausoms šiukšlėms susemti. Plytelėms valyti puikiai tinka šepečiai, skirti  drėgnam  valymui, nes plytelės tvirtos, drėgmei atsparios ir drėgnas šepetys geriau išvalys grindis.

Valymo priemonės

Valymo priemonių asortimentą sudaro: indų plovikliai, skalbimo priemonės, šiukšlių maišai ir kt. Skirtingiems darbams pritaikomi skirtingi valikliai, kurie su visais nešvarumais gali susidoroti geriau ir efektyviau. Galima  rinktis universalius valiklius tinkamus visais atvejais, tačiau su valymo priemonėmis pagal paskirtį: valikliai grindims, stalviršiams, virtuvei, voniai darbas bus atliktas kokybiškiau ir greičiau. Perkant valiklius svarbu skaityti etikėtes ir pasidomėti ar jų sudėtyje nėra chemikalų, kurie gali būti kenksmingi jūsų sveikatai ir turėti žalingo poveikio aplinkai. Geriausia rinktis tokias valymo priemones, kurios yra  draugiškos gamtai ir neturės neigiamų pasekmių sveikatai. Eko valymo priemonės nesukelia žalingo poveikio sveikatai, nesukelia alerginių reakcijų ir yra draugiškos gamtai. Patogus įpakavimas, malonaus kvapo, neteršia gamtos ir greitai suyra.