Kaip pasirinkti vairavimo mokymo įstaigą Sostinėje?

 

Vairavimo mokyklos pasirinkimas

Įgyti vairuotojo pažymėjimą yra viena iš pagrindinių jauno žmogaus norų, nors neretai vairuotojo pažymėjimą įgyja ir vyresnio amžiaus žmonės. Puiku būti nepriklausomam nuo kitų, negaišinti aplinkinių ir į susitikimą atvykti nuosavu automobiliu. Tad žengiant šį žingsnį labai svarbu išsirinkti tinkamą mokyklą, kuri atitiks keliamus lūkesčius, bei atkreipti dėmesį, kokias paslaugas ji gali suteikti. Tad šiame straipsnyje pateiksime informacijos apie vairavimo mokyklas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį jas renkantis.

 

Kokias paslaugas ir kokias kategorijas siūlo vairavimo mokyklos?

Dažniausiai vairavimo mokyklos gali pasiūlyti šias paslaugas:

  1. Ruošiama nustatytų kategorijų vairuotojus;
  2. Rengiama pirmosios pagalbos mokymus;
  3. Vykdomos papildomos vairavimo pamokos;
  4. Vykdomas papildomas vairuotojų mokymas, kurie pažeidžia nustatytas kelių eismo taisykles.

Neretai vairavimo mokyklos suteikia ir papildomas paslaugas, tad prieš užsirašant kursams, verta pasidomėti ir apie papildomas naudas, kurias gali suteikti pasirinkta vairavimo mokykla.

instruktorius vairavimui

Vairavimo mokyklose galima įgyti šias vairavimo teises:

  1. A, A1, A2 kategorija (motociklas);
  2. B, BE kategorija (mechaninė, automatinė);
  3. C, CE kategorija (sunkvežimiai);
  4. D kategorija (autobusai);
  5. T kategorija (troleibusai).

Į kokius punktus atkreipti dėmesį renkantis vairavimo mokyklą?

Renkantis vairavimo mokyklą, o ypač dideliame mieste, tokiame kaip Vilniuje, kur mokyklų yra labai daug, svarbu atkreipti dėmesį, ar joje dirba tikrai ilgą patirtį ir žinias turintys profesionalai. Kiekviena vairavimo mokykla Vilniuje pateiks save iš geriausios pusės, bet visada svarbu nesivadovauti pirmu įspūdžiu ir mokyklą rinktis atsakingai pagal pateiktus atsiliepimus, komandą, kuri joje dirba. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į jūsų užimtumą. Jei jūs dirbate rytais, tai pamokos turėtų vykti jums patogiu metu, tai yra vakarais ir atvirkščiai – jei vakarais mokotės, paskaitos turėtų vykti pirmoje dienos pusėje. Ir viena iš svarbiausių kriterijų, kuriuo privalu pasidomėti, kokias paslaugas suteikia vairavimo mokykla ir kokias papildomas paslaugas galima gauti.

Papildomos vairavimo pamokos

Jei yra trūkumas žinių prieš egzaminą visada pravartu nusipirkti papildomas pamokas, kurios padės pagilinti žinias. Taip pat papildomas vairuotojų mokymas padės ir tada jei jau kelis kartus nepavyko išlaikyti egzamino. Įsigijus papildomą mokymą galėsite sutaupyti, nes nereikės mokėti už egzaminą kelis kartus, jei jie bus nesėkmingi. Tad jei nesate užtikrinti dėl savo turimų žinių ir praktinio vairavimo, ar tiesiog dar nepasitikite savo  jėgomis, verta pasvarstyti apie papildomus vairuotojų mokymus ir kreiptis pagalbos į profesionalus. Papildomos vairavimo pamokos skirtos visoms esamoms vairavimo kategorijoms.