Kaip atsinešti vibratorių į miegamąjį?

Galvojate apie vibratoriaus naudojimą? Tuomet jūs esate tikrai ne viena r vienas. Dauguma moterų kreipiasi į erotinių prekių parduotuves ir siekia gauti kuo platesnės informacijos apie vibratorius. 2009 metais buvo atliktas tyrimas Amerikoje ir paaiškėjo, kad 53 procentai moterų nuo 18 iki 60 metų naudoja vibratorius, o ketvirtadalis jau yra išbandžiusios vibratorius. Be to, moterys kurios naudoja vibratorius, teigia, kad gali lengviau susijaudinti ir pasiekti kulminaciją greičiau.

Kodėl vibratoriaus naudojimas yra sveika?

Jeigu nuspręsite pirkti savo pirmąjį vibratorių, tuomet rekomenduojama rinktis tuos, kurie veikia nuo baterijos. Taip pat siūloma eksperimentuoti su jais per visą savo kūną, kad atrastumėte erogenines zonas, apie kurias galbūt dar nežinote. Išsiaiškinę kas labiau jums arba jūsų partneriui patinka, tuomet galėsite suteikti daugiau patarimų ir paversite savo lytinius santykius malonesniais.

Vibratoriai taip pat gali padėti sustiprinti esamus santykius poroje. Viskas kas suteikia malonumą jūsų seksualiniam gyvenimui suteikia geresnius santykius. Reikia nepamiršti, kad pokalbiai apie sekso prekes padeda paskatinti atviresnius pokalbius su jūsų partneriu.

Kaip atsinešti vibratorių į miegamąjį?

Galbūt galvojate, kad jūsų partneris gali prieštarauti vibratoriaus atsinešimui į miegamąjį? Tuomet siūlome pagalvoti dar kartą. Jau mūsų minėtame tyrime buvo išsiaiškinta, kad 45 procentai vyrų yra naudoję vibratorius, o juos naudojo su savo partnerėmis. Vyrai kurie naudoja vibratorius dažniausia turi geresnę erekciją funkciją ir gali pasitenkinti labiau nei tie, kurie jų nenaudoja.

Visuomet galite savo partneriui pasiūlyti vibratoriaus naudojimą kaip intymių santykių linksmybių papildymą. Galite savo partneriui pasakyti, kad vibratorius bus naudojamas tikrai ne todėl, kad jūsų vyras blogai atlieka savo funkcija, nes sekso prekės tik galėtų suteikti didesnius malonumus. Vibratorius jums padės lytiniuose santykiuose, tačiau, kad jis būtų naudingas, jums patiems reikės jį naudoti, nes jis pats tikrai neatras erogeninių zonų ir nesuteiks didelio malonumo.

Su savo partneriais galite apsilankyti internetinėje erotinių prekių parduotuvėje ir išsirinkti tinkamiausią vibratorių. Tuomet užsisakykite sau patinkantį, o kai gausite naudokite jį su savo partneriu, bet įsitikinkite, kad naudojimo metu jie jaučiasi geria.