Kaip analizuoti verslo duomenis paprasčiau?

Kaip analizuoti verslo duomenis paprasčiau?

Šiandieniniai verslo strategijų kūrimo ir sprendimų priėmimo procesai vis dažniau remiasi pagrįstais duomenimis, o ne vadovų intuicija, ir tai įmanoma naudojant įmonės analizės priemones. Tokių sprendimų įgyvendinimas leidžia padidinti veiklos efektyvumą ir įmonės konkurencingumą rinkoje. Tačiau svarbu analitinius sprendimus pritaikyti prie konkrečių jūsų įmonės poreikių.

Pagrindinis verslo duomenų analizės tikslas – padėti vadovams ir kitiems darbuotojams priimti labiau pagrįstus sprendimus, pagrįstus tiksliais duomenimis. O tai padės jiems pastebėti naujas verslo galimybes, sumažinti išlaidas ir nustatyti neveiksmingus procesus, kuriuos reikia pertvarkyti.

Verslo duomenų analizės sistema, tokia kaip „Power BI“, pateikia duomenis prietaisų skydelių ir interaktyvių ataskaitų pavidalu, vizualizuodami sudėtingus duomenis lengviau pasiekiamu ir suprantamu būdu https://www.analitika360.lt/power-bi-report/. Tokios analizės dėka galima palyginti duomenis įvairiuose laikotarpiuose. BI duomenų analizė nenurodo tiksliai ką daryti, tačiau nurodant esamą įmonės situaciją bei archyvinius rodiklius ir lengvai juos palyginus, vadovybei suteikiama didesnė galimybė padaryti teisingus verslo sprendimus. Tokia verslo rodiklių analizė leidžia pažvelgti į visas įmonės veiklos sritis.

Toks sprendimas gali išmaniai derinti technologijas, programas, sistemas ir procesus bei rinkti duomenis iš įvairiausių šaltinių. Tai taip pat leidžia analizuoti duomenis ir apibendrinti juos į konkrečią informaciją, išvengiant žmogiškojo faktoriaus.

Kokie „Power BI“ analizės pranašumai jūsų įmonei?

  • efektyvi duomenų analizė;
  • pagalba priimant geresnius verslo sprendimus;
  • galimybė analizuoti įvairius duomenis;
  • saugus duomenų dalijimasis;
  • galimybė eksportuoti informaciją į kitas Microsoft paslaugas;
  • automatinis duomenų atsisiuntimas ir atnaujinimas realiuoju laiku;
  • skirtingų šaltinių duomenų palyginimas
  • ataskaitų pateikimas viename prietaisų skydelyje

BI sistema gali padėti pasiekti didesnį jūsų verslo pelningumą. Darbus, kuriuos darbuotojas atliktų daug valandų, sistema atlieka daug greičiau ir pigiau. „Powe BI“ klasės sistema gerokai pranoksta tradicinės „Excel“ skaičiuoklės galimybes.