Ką daryti su senomis video juostomis?

Esate sentimentalus žmogus? Tokiu atveju, esame tikri, kad Jums rūpi senos nuotraukos, video, kurie gali būti labai iškalbingi net ir tokiu atveju, jeigu juose niekas nekalba. Tiesa, šiais laikais peržiūrėti senus video nėra labai paprasta, kadangi daugelis neturi įrangos, įrankių, kurie skirti tam tikro formato peržiūrai. Ką daryti tokiu atveju? Žinoma, puiki paslauga yra vaizdo kasečių įrašų skaitmeninimas. Tai yra paslauga, kuri gali padėti ne tik peržiūrėti senas kasetes, tačiau ir būti ramiu, kad jos bus išsaugotos.

Kas atlieka skaitmeninimo paslaugas?

Video kasečių perrašymas turi būti paliekamas patiems geriausiems savo sferos specialistams. Tai yra paslauga, kuri ne tik reikalauja specialios įrangos darbų atlikimui, tačiau taip pat ir žinių, kurios kinta su metais, tad jas atnaujinti yra būtina.

Žinoma, video skaitmeninimas yra siūlomas daugelio, tad svarbu rasti tuos, kurie teikia geriausias paslaugas. Ir nors daugeliui rūpi kaina, tačiau nepamirškite, kad tai negali būti vienintelis ar pats svarbiausias rodiklis, kuris lemia pasirinkimą.

Galiausiai, reikia susipažinti su formatais, kuriuos tiksliai specialistai skaitmenina. Dažniausiai skaitmeninimui yra tinkamos šio tipo kasetės: VHS, VHS-C, Video-8, HI8, Digital8, MiniDV, microDV, HDV, DVcam.

Ar man to reikia?

Žinoma, tikrai ne kiekvienam rūpi, kad senos juostos būtų peržiūrimos ar išsaugomos. Tai yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Visgi, reikia nepamiršti, kad kiekvieno iš mūsų pareiga yra išsaugoti akimirkas, kurias galime perduoti ateities kartoms. Juk jau dabar daugeliui žmonių labai patinka, kai galima žiūrėti video, kurie buvo filmuoti prieš 30 metų. O įsivaizduokite, koks efektas bus tiems žmonėms, kurie juos matys dar po 30 metų nuo šiandien? Žinoma, didelis. Taigi, skaitmenini video – reikia, būtina, nes tai yra galimybė parodyti ateities kartoms – kaip kas buvo.

Video skaitmeninimas dažniausiai atliekamas ne tik greitai, tačiau ir kokybiškai. Atliekamas įrašymas .mp4 formatu. Jis suteikia galimybę žiūrėti tiesiai per TV tuos įrašus, kurie buvo pertvarkyti. Pasinaudokite galimybe, kuri atveria kelius išsaugoti tai, kas yra svarbiausia.

Išsami informacija: www.videoaudioskaitmeninimas.lt