Kodėl šiltnamiams reikalingi priedai?

Lietuvoje šiltnamiai yra labai populiarūs ir tuo stebėtis tikrai nereikia. Savos daržovės įprastai yra ne tik sveikesnės, bet ir kur kas gardesnės. Tad nenuostabu, jog šiltnamius renkasi labai didelė dalis lietuvių. Visgi tenka pripažinti, jog šiltnamiai reikalauja nemažai laiko. Reikia užtikrinti, jog temperatūra būtų ne per didelė, nuolat laistyti daržoves. Tai ne tik atima daug laiko, bet ir sveikatos. Tad nenuostabu, jog kai kurie renkasi priedus, kurie palengvina šiltnamio priežiūros darbus. Būtent tam ir yra reikalingi priedai – jie ne tik sutaupo jūsų laiką, bet ir energiją.

Kokius priedus galima pasirinkti?

Priedai šiltnamiams gali būti labai įvairūs, todėl renkantis svarbu pagalvoti apie savo poreikius. Pavyzdžiui, jei nuolat vargstate su daržovių laistymu, tuomet jums reikalinga vandens talpa ir automatiniai laistytuvai. Laistymo sistema užtikrins, jog daugiau jums nereikėtų lakstyti su laistytuvais ir gaišti savo laiką. Taip pat rinktis verta automatinius atidarytuvus, kurie užtikrins, kad šiltnamio oro temperatūra yra tinkama daržovių auginimui. Labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad šiltnamiams reikalingi ir aksesuarai, kurie ne tik užpildytų tuščią vietą, bet ir padėtų palaikyti švarą šiltnamyje.

Pirkti fizinėje parduotuvėje ar internetu?

Priedus šiltnamiams galima įsigyti tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetinėse. Pirkti fizinėse parduotuvėse patogu, kadangi galima ne tik rinktis kartu su konsultantu, bet ir galima iš karto matyti, kokia yra prekė. Visgi fizinėse parduotuvėse tenka įprastai mokėti šiek tiek brangiau, taip pat tenka pripažinti, jog užtrunka daugiau laiko, nei apsiperkant internetu. Pirkti internetinėse parduotuvėse verta ne tik dėl to, nes kainos šiek tiek mažesnės, bet ir nuolat siūlomos nuolaidos. Taip pat pirkti internetu verta dar ir dėl to, nes perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko ir viską gauti net neišėjus iš namų. Priedai šiltnamiams gali būti įvairių dydžių ir svorių, tad nenuostabu, kad kai kurie perka internetu dar ir dėl to, nes internetinė parduotuvė pasirūpina prekių pristatymu. Tad pirkti verta ir fizinėse parduotuvėse, ir internetinėse.