Benzininis pjūklas – pirkinys numeris 1 kiekvienam sodininkui

Nusprendus turėti savo sodą reikia suprasti, kad jo priežiūrai reikia ne tik laiko, tačiau ir specialios įrangos, priemonių, kurios gali užtikrinti, kad darbus pavyks atlikti ne tik greitai, tačiau ir tiksliai. Taip, visada galite daryti rankomis, tačiau tai ne tik užima daug laiko, tačiau ir rezultatas dažnai ne toks geras, kokio yra tikimasi.

Vienas svarbiausių pirkinių yra  benzininiai pjūklai STIHL, kurie dažniausiai džiugina savo kokybe. Tai – pagalba tinkamai prižiūrint sodo medžius.

Kaip rasti geriausią?

Nežinote, kurie benzininiai pjūklai Jums labiausiai tinka? Visada siūlome tartis su Parkutechnika.lt specialistais, kurie gali atsakyti į visus kylančius klausimus ir padėti Jums rasti tai, ko reikia.

Žemiau pateiksime kelis aspektus, kurie dažniausiai yra esminiai.

  1. Žiūrėkite, kiek pjūklas sveria.
  2. Kokie yra jo matmenys.
  3. Žinoma, kokia kaina.
  4. Rinkitės pagal gamintoją.
  5. Galima apie tam tikrą modelį skaityti atsiliepimus.
  6. Koks jo galingumas?
  7. Kiek suvartoja benzino?
  8. Ir panašiai.

Dažniausiai šiuos aspektus yra lengviausia vertinti internete. Tai padės Jums sutaupyti daug laiko ir rasti tikri geriausią pjūklą, kuris tarnaus daug metų.

Didesnį ar mažesnį?

Kalbant apie matmenis dažniausiai jie lemia galingumą, tad daugelis žmonių nežino, jiems sunku įvertinti, ar sodo erdvei dažniausiai reikia galingesnio, ar tinka toks, kuris dažnai vadinamas rankiniu? Tai priklauso nuo Jūsų sodo ir tuo pačiu poreikių.

Kuo didesnis sodas, žinoma, tuo daugiau medžių šakų pjovimo Jūsų laukia. Kai yra tik keli medžiai – pjovimo nėra daug, tad tinka ir nedidelis pjūklas, kuris nėra galingas, kuriam išlaikyti nereikia daug kuro.

Visgi, dažniausiai įsigijusieji pabrėžia, kad jau geriau sumokėti daugiau ir įsigyti galingesnį, kadangi tokiu atveju bent jau būsite ramus, kad kai prireiks – įranga bus užtektinai naši bet kokiems darbams atlikti. O maži ir ne tokie galingi dažniausiai labai riboja galimybes. Tai – geriau nei nieko, tačiau jeigu galiausiai tenka nuomoti kitą įrangą, kuri yra galingesnė – tai koks tada tikslas pirkti nuosavą?