Ar įmanoma patiems nusilakuoti nagus su nagu laku namuose?

Tikriausia ne viena norėtų tam tikras grožio procedūras atlikti namuose. Juk būtų taip patogu, nes nereikėtų derinti laikų, gaišti laiko nuvykstant iki atliekamų procedūrų vietos ir panašiai. Kalbant apie patį manikiūrą, kai kas gali sakyti, kad jį namuose atlikti tikrai gali kiekviena, tačiau ar tikrai tai verta daryti, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Nagus nusprendžiau lakuoti namuose

Tikrai ne kartą esame bandę manikiūrą atlikti namuose. Puiku, jeigu esate smulkmeniška ir net pačias smulkiausias detales sugebate pateikti nepriekaištingai. Taip pat puiku jeigu nagų lakai yra kokybiški, kas leidžia juos padengti tinkamai. Tačiau retas, kuris namuose gali jį atlikti tinkamai. Dar gana kokybiškai manikiūras gali išeiti tada, kai nagai lakuojami dešine ranka, aišku, jeigu jūs esate dešiniarankė, tačiau jeigu norite jį padaryti kaire ranka, tad jis tikrai nesigaus nepriekaištingas. Todėl prieš darant tokį sprendimą, visada reikia įsivertinti vienos ir kitos pusės pliusus ir minusus. Galbūt sugaišti šiek tiek daugiau laiko žymiai labiau apsimoka, nei kad viską daryti namuose. Taip ne tik galima susigadinti nagus, bet net ir keliolika kartų visą manikiūrą atlikti iš naujo. Be to, atliekant tokį darbą namuose, reikia pasverti, kad nagų priežiūros priemonės irgi turi būti kokybiškos, kad tinkamai būtų galima juos sutvarkyti.

Tinkamas nagų lako pasirinkimas

Jeigu jau nusprendėte nagus tvarkytis namuose, tada reikia tam pasiruošti. Tikriausiai vienas svarbiausių dalykų, kuris yra reikalingas, tai nagų lakas. Juk būtent jis matysis galutiniame rezultate. Tad nagų laką reikėtų rinktis atsakingai ir neimti pačio pirmo pasitaikiusio varianto. Taip pat nereikėtų žvalgytis į pigius variantus, nes jie savo kokybe tikrai nepasižymės, todėl rezultato ilgai ir negalėsite išlaikyti. Reikėtų žiūrėti į tokius, kurių kaina yra didesnė, nes taip galite numanyti, kad jie yra pagaminti iš geresnių medžiagų, kurios ant nago gali išsilaikyti ilgiau. Kai kurie gali manyti, kad nusipirkus pigesnį variantą, jį bus galima keisti dažniau. Tačiau tokie variantai neretu atveju, nelaiko net dienos.

Ar reikėtų atsižvelgti į savo nagus prieš perkant nagų laką?

Tikrai atsiranda tokių situacijų, kuomet nagų lakas netinka ir tam tikros moterys negali turėti nulakuotų nagų. Tačiau tokie atvejai yra labai reti, tad didžioji dauguma moterų tikrai gali mėgautis tokiais malonumais. Tad praktiškai galima sakyti taip, kad jeigu jums tiko vienas nagų lakas, tai tikrai jų tiks ir daugiau, tad drąsiai galima rinktis ir kitus jums patikusius nagų lakus.