Apnašos ir kalkės? Atsikratyti jų padės vandens minkštinimo filtrai

 

Sumažėjo namuose tekančio iš vandens maišytuvo vandens spaudimas? Pastebėjote, kad atliekate vis tuos pačius buitinius darbus, kaip skalbimas, indų plovimas, valymas, prausimasis, tačiau sunaudojamo vandens ir elektros kiekiai pastebimai išaugo? Tai pirmieji ženklai, kad jūsų vanduo yra kietas, dėl ko susidaro kalkės, kurios užkemša vamzdynus, gadina buitinius prietaisus ir dėl to suvartojama daugiau elektros ir vandens.

        Kas daro vandenį kietą?

Vanduo tampa kietas dėl per didelio ištirpusio kalcio ir magnio kiekio vandenyje. Per didelis jų kiekis gali atsirasti nuo įvairių ekonominių veiklų, kurios gali užteršti vandens gręžinius. Todėl, jei gyvenate aktyvioje ekonominėje zonoje ir pastebėjote pakitusią vandens spalvą, jis tapo drumstas, pakito jo kvapas ir skonis, staiga išaugo elektros suvartojimas, reikėtų kreiptis dėl vandentvarkos specialistus dėl vandens tyrimo, po kurio jums bus parinkti vandens minkštinimo filtrai. Po jų iš karto pastebėsite skirtumą tiek vandens išvaizdoje, tiek skonyje, tiek sumažėjusias sąskaita už komunalinius mokesčius.

 

Dvėjojate dėl vandens kokybės? Siūlome profesionalias konsultacijas, vandens tyrimus ir individualios sprendimus jums. Susisiekite su Aqua Filter komanda.

        Kokie vandens minkštinimo filtrai yra efektyviausi?

 

Vieno atsakymo nėra, kadangi vandens minkštinimo filtras gali būti parenkamas pagal daugybę kriterijų. Vienas svarbiausių kriterijų renkantis – namų ūkio dydis ir vandens sunaudojimas.

Žmogus paprastai sunaudoja 300 litrų vandens per dieną, o tai reiškia, kad vidutinė 4 asmenų šeima per dieną sunaudoja apie 1200 litrų vandens. Jei jūsų šeima daug skalbia arba ilgiau prausiasi po dušu, vidutinis vandens suvartojimas vienam asmeniui gali siekti 500 litrų per dieną ar daugiau. Jei gyvenate vietovėje, kurioje vanduo kietesnis arba naudojate daugiau vandens, jums reikėtų rinktis didesnės talpos vandens minkštinimo filtrus. Tačiau daugiau kriterijų gali identifikuoti ir atlikta vandens patikra bei kiti gyvenamo ploto aspektai.

Kur įsigyti vandens minkštinimo filtrus?

Vandens sprendimų bendrovių šiuo metu yra apstu, tačiau verta atkreipti dėmesį, visų pirma, į tai, ar bendrovė gali pasiūlyti tinkamą asortimentą, turi patirties su vandens filtravimo sistemomis, kaip greitai gali identifikuoti jūsų problemą bei jos dydį. Greitis, patirtis ir profesionalumas, visgi, yra svarbus rodiklis, kadangi vandens minkštinimo filtrai yra nepigi investicija ir būtų gerai, jei ji ir atsipirktų. Dar vienas svarbus elementas, renkantis paslaugos tiekėją – tai jo reputacija, atsiliepimai ir rekomendacijos bei pilnas spektras paslaugų – nuo konsultavimo, vandens tyrimo, produkto parinkimo ir techninės priežiūros. Susisiekite, Aqua Filter specialistų komandą visada pasiruošusi jums padėti.