Aktualios naujienos vairuotojams 2022-metams

Aktualios Naujienos vairuotojams

Itin nesmagios naujienos vairuotojams – padangų keitimo sezonas artėja. Balandžio 1 dieną kiekvienas vairuotojas turės suklusti ir pradėti galvoti apie vasarines padangas. Na, nebent turite universalias padangas, tokiu atveju galite toliau mėgautis kelionėmis ir negalvoti apie tai. Jeigu šiuo metu jūsų automobilį puošia dygliuotos arba nedygliuotos padangos, tuomet turėkite omeny, jog jums teks jas keisti. Turite atkreipti dėmesį į tai, jog turint dygliuotas padangas, jums būtinai jas reikės pakeisti iki balandžio 10 dienos. Na, o turint nedygliuotas žiemines padangas, galite neskubėti. Pagal kelių eismo taisykles, žiemines padangas galima naudoti ne tik žiemos metu, bet ir vasarą. Aišku, toks poelgis ne tik nesaugus, bet ir visiškai beprasmis. Žieminės padangos nepritaikytos vasaros karščiams, todėl padangos gali ne tik nukentėti, bet ir kelionės gali būti ne tokios smagios, kaip įprastai. Jeigu norite vasaros metu mėgautis kelione, rinkitės vasarines arba universalias padangas.

Ką daryti, jeigu padangos žiemos metu susidėvėjo?

Ne paslaptis, jog padangos dėvisi ne tik kelionės metu, bet ir tiesiog stovint. Deja, bet padangos sensta. Nereikia daug priežasčių, kodėl radote padangas nebe tokios geros kokybės. Gali būti ir tik viena – padangos jau buvo senos, o žiemos metu tiesiog dar labiau paseno. Visgi, jeigu padangos jaunesnės, tuomet gali būti ir kita priežastis – netinkamas padangų laikymas. Tokiu atveju gali būti, jog padangas reikės keisti, o turimas atiduoti. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai naujiems vairuotojams, padangų negalima tiesiog imti ir išmesti – tai jums gali atnešti didelę baudą. Jeigu norite, jog padangos nesusidėvėtų, laikykite juos pagal nurodymus. Tai labai svarbu, nes priešingu atveju teks vasaros metu pirkti kitas padangas.

Kaip išvengti padangų keitimo?

Kaip ir minėjome, galima rinktis universalias padangas, kurios padės jums ne tik išvengti padangų keitimo, bet ir leis mėgautis kelione ištisus metu. Savaime suprantama, jog universalios padangos turi taip pat trūkumų. Juk yra priežasčių, kodėl iki šiol ne visi renkasi universalias padangas ir yra tokių, kurie gaišta ir keičia padangas kas pusę metų. Visgi, jeigu nenorite keisti padangų kas pusmetį, tuomet universalios padangos gali būti saugus variantas.