Žūklės reikmenys kiekvienam žvejui

Atrodo, kad žvejyba yra tik hobis, kuriam užtenka meškerės, kabliuko, lyno ir masalo ir jau galima eiti gerai praleisti laiką ir sužvejoti išsvajotą laimikį. Tačiau žūklei reikalinga, kur kas didesnė amunicija nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Užkietėję žvejai ištisas dienas gali pasakoti, kiek jiems reikia įvairiausių daiktų, norint, kad meškeriojimas ne tik sektųsi, bet ir būtų patogi. Tad ko jiems reikia, kad jie žvejyboje jaustųsi puikiai?

Žvejybos įranga ir gaudymo daiktai

Kad žvejyba būtų sėkminga, svarbu apsirūpinti kokybiška įranga ir papildomomis gaudymo priemonėmis. Meškeriotojas pasakys, kad žvejybos metu, jo krepšyje visada galima rasti kelias rites, kurios skirtos kiekvienai žuvies gaudymo rūšiai, įvairūs kabliukai ir valai. Šiuolaikiškiems žvejams žvejybos metu taip pat neatsiejamas daiktas yra signalas, kuris pradeda leisti garsus, kai užkimba žuvis. Neretas meškeriotojas, kad jam būtų patogu žvejoti su savimi turi net kelis stovelius, į kuriuos gali įsidėti meškerę. Jei pasirinktam meškeriojimo tipui reikalingas tinklas – jo žvejys tikrai nepaliks namuose, o jį bus galima rasti žvejyboje prie kitų jo daiktų.

Daiktai žvejui

Kad žvejyba būtų komfortiška žvejys tam turi pasiruošti iš anksto, ypač, jei tai yra šaltasis sezonas. Žinoma, jam reikės šiltų neperšlampamų batų ir tinkamos aprangos, kuri skirta žvejybai. Kad rūbai būtų tikrai kokybiški, juos reikėtų įsigyti specializuotose žvejybos internetinėse ar fizinėse parduotuvėse, kaip ir kitus žūklės reikmenys internetu arba fizinėse parduotuvėse galima įsigyti be didelių rūpesčių. Taip pat prieš vykstant gaudyti žuvies, verta pagalvoti ir apie patogius krepšius ar kuprines, kuriuose visi nesuskaičiuojami žūklės reikmenys privalės tilpti. Jei meškeriojimas tęsiasi ilgai ir tai yra šaltasis sezonas, žvejai taip pat turi ir šiltus apsiaustus, kurie palaiko kūno šilumą ir leidžia nesušalti.

Masalas

Ir žinoma vienas pagrindinių iš žvejybos reikmenų yra masalas. Kiekvienai žuviai masalas yra skirtingas, tad jei žvejys išsiruošė į kelių dienų žvejybą ir ten bandys net kelis gaudymo būdus, tad masalo reikės nemažai ir aišku, jis užims gana nemažą vietą tarp visų daiktų. Kadangi masalas gali skleisti specifinius kvapus, kad jie nepasklistų visoje kuprinėje ar mašinoje, jiems reikalinga speciali tara. Tad apibendrinus galima sakyti, kad išsiruošti į ilgą žvejybą gali būti iššūkis, kuriam reikia pasiruošti ir turėti žūklės daiktų sudėjimo planą, kad niekas nepasimirštų ir nepasiliktų namuose.