Vin patikra – naudinga paslauga

vinpatikra

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

 

Šiais laikais dauguma perka naudotus automobilius, kadangi jie yra kur kas pigesni. Tačiau dažnai tenka paieškoti ilgai automobilio, kad rasti geresnį variantą. Jei norite likti neapgauti, siūlome jums pasinaudoti paslauga – Vin Patikra. Norėdami rasti savo automobilio identifikacinį kodą, jo galite ieškoti prie priekinio stiklo, vairuotojo pusėje. Tačiau tai ne vienintelė vieta, žinoma tą kodą rasite ir automobilio dokumentuose, po kapotu ant variklio, kartais bagažinėje, arba atsidarę vairutojo dureles ant kėbulo. Anglų kalboje žodis VIN reiškia : ,, Vehicle identification number“.

Kaip gelbsti vin patikra perkant automobilį?

vin patikrinimas

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį jums padės likti neapgautiems, perkant naudotą automobilį ar kitokią transporto priemonę. Pasinaudodami šia paslauga, jums bus pateikta labai plati informaciją apie jums norimą transporto priemonę. Pamatysite kiek automobilis turėjo savininkų per visą savo egzistaciją. Kiek kartų buvo einama techninė apžiūra, taip pat kada ji buvo nepraeita. Pirmoji registracijos šalis, kurioje buvo užregistruotas automobilis. Taip pat pamatysite kuriose šalyse po to ji buvo registruojama, ir žinosite per kiek šalių ji yra apkeliavusi. Pats svarbiausias aspektas, kad pamatysite kokia tikra automobilio rida yra šiuo metu. Jei kada nors rida buvo atsukta, jums bus parodyta informacija, iš kiek kilometrų į kiek ji buvo atsukta. Statistika ridos yra pateikiama kiekvienų metų.

Taip pat atsitinka ir taip, kad yra pardavinėjami vogti automobiliai, tačiau jums bus parodyta ar jis šiuo metu yra ieškomas. Todėl išvengsite nusipirkti vogtą automobilį. Kartais yra pateikiama informacija apie automobilio pardavinimą, senos nuotraukos, kelintais metais ir už kokią sumą jis buvo pardavinėjamas. Galite išvengti nupirkti daužtą automobilį, kuris buvo sulypdytas iš dviejų automobilių. Parodoma kiek auto įvykių turėjo, kokia žala buvo apmokėta, įvykio data ir kurios detalės nukėntėjo. Pamatysite originalią automobilio komplektaciją, ir žinosite, kad ji nebuvo iškomplektuota.

Kaip vyksta automobilio pirkimas su šia paslauga?

Automobilio pirkimas vin patikra dažniausiai vyksta keliais būdais. Jei automobilis yra gan toli nuo jūsų, ir bijote važiuoti , kad neišvaistyti laiko, bei sutaupyti degalų atžvilgsniu pasitikrinate automobilį prieš važiuojant. Kartais automobilio pardavėjai jums gali nesakyti visos tiesos apie automobilį ,kol nenuvažiavote jo pirkti, todėl tai puikus būdas sutaupyti sau laiko ir šiek tiek pinigėlių. Sekantis dalykas, jei jūs apžiūrėjote automobilį ir jis jums tinka ir patinka, tuomet galite jį pasitikrinti prie pardavėjo, ir įsitikinti, kad jis neslepia kokios nors informacijos. Taip pat reikia nepamiršti, kad su patikros ataskaita, dažniausiai kainą nusiderėti yra kur kas lengviau.