Skolų pirkimas: kada tenka parduoti skolas?

Pinigų skolinimas – puikus investavimo būdas, padedantis užsidirbti nemažai pinigų per trumpą laiko tarpą. Ypač, jei skolinama suma yra didesnė. Visgi galima pastebėti, jog nepaisant to, kad skolos dažnai grąžinamos laiku ir sąžiningai, pasitaiko ir nesąžiningų skolininkų, kurie nenoriai grąžina skolas. Tokiai atvejais lieka kelios išeitys, dažnai pasirenkamas skolų pirkimas ir skolų išieškojimas. Skolų pirkimas daugelį žavi tuo, jog galima parduoti skolą ir daugiau nebegalvoti apie tai. Dar geriau, jog tai padeda greitai susigrąžinti dalį pinigų. Na, o tai reiškia, jog už atgautus pinigus galima vėl bandyti kurti investicijų strategijas. Tad skolų pirkimas yra ne tik naudingas, bet ir kai kuriais atvejais pelningas.

Ar skolų pirkimas yra legalu?

Skolų pirkimas kai kuriems gali pasirodyti gana rizikingas ir įtartinas, tačiau galite būti ramūs, jei skolas parduosite patikimiems specialistams, tuomet galite neabejoti, kad skolos paklius į reikiamas rankas ir jūs atgausite sutartą pinigų sumą. Skolų pirkimas yra visiškai legalaus, todėl galite net neabejoti, kad jeigu paskolinote pinigus ir jų negalite atgauti, galite drąsiai kreiptis dėl skolų pirkimo.

Kokiais atvejais skolas parduoti neverta?

Parduodant skolą pavyksta susigrąžinti dalį pinigų, tačiau ne visus, todėl skolos parduoti neverta tuomet, kai skolininkas pagal susitarimą moka įmokas. Nebent pinigų prireikia labai greitai, tokiais atvejais gali tekti parduoti skolas.

Kokių dokumentų reikia, norint parduoti skolą?

Skolų pirkimas gali būti vykdomas tik tuomet, jei yra įrodyta, kad pinigai buvo paskolinti ir dar nėra sugrąžinti. Jei buvo sugrąžinta dalis sumos, reikia iš karto nurodyta, kiek sugrąžinta ir pateikti įrodymus. Jei negalite įrodyti, kad pinigai buvo skolinti, deja, bet skolų pirkimas bus netinkama paslauga. Kadangi neturite įrodymų, jog skolininkas skolinosi pinigus, skolų išieškotojai ir kiti specialistai negali jums padėti. Tad naudingas patarimas – prieš skolinant pinigus būtinai pasirašykite sutartį, net ir tuomet, jei skolinate draugui ar net giminaičiui. Juk neaišku, kuris skolininkas bus nemokus ir sukels rūpesčių.