Naujos statybos butai Vilniuje: į kurį rajoną verta kraustytis?

Naujos statybos butai Vilniuje žmones traukia ne tik savo unikalia architektūra, tačiau ir patrauklia kaina. Tačiau galima pastebėti, jog naujos statybos butus dabar galima rasti praktiškai kiekviename Vilniaus rajone. Kuriame iš jų verta įsikurti?

Naujamiestis

Naujamiestis – vienas iš populiariausių rajonų, kurį renkasi ne tik jauni lietuviai, bet ir atvykę imigrantai. Tačiau verta pastebėti, jog net ir naujamiestyje ne kiekvienas daugiabutis ar pastatas yra naujos statybos. Šiame rajone vis dar tvyroje ir senesnės statybos namai. Tad jei ieškote pačio moderniausio rajono, galbūt tai nebus pats idealiausias pasirinkimas. Visgi naujamiestis gali pasigirti ne tik su geru susisiekimu su likusia miesto dalimi, bet ir kitais privalumais.

Senamiestis

Nustebsite, tačiau net ir senamiestyje galima rasti naujos statybos butų. Jei jus domina senesnės statybos pastatai ir užsieniečiai už kiekvieno kampo, tuomet ši vieta yra būtent jums.

Paupys

Paupys – tai modernus rajonas, tinkantis bet kokio amžiaus žmonių grupei. Šiame rajone rasite ne tik daug įdomios veiklos, bet ir bendraminčių.

Pilaitė

Pilaitė galbūt yra šiek tiek nutolusi nuo miesto centro, tačiau galima pasidžiaugti, jog čia ne tik rasite pigesnes kainas, bet ir ramų gyvenimą.

Žirmūnai

Žirmūnai turi puikų susisiekimą su likusia Vilniaus dalimi, visgi reikia pripažinti, kad rajonas nėra labai moderniai įkurtas. Daugiausia žirmūnuose pamatysite senesnės statybos daugiabučių.

Užupis

Jei esate menininkas, tuomet užupis – idealus variantas. Užupyje ne tik sutiksite įvairių žmonių, bet ir galėsite grožėtis išskirtine architektūra.

Žvėrynas

Dar vienas išskirtinis rajonas – žvėrynas. Mitas, jog šiame rajone gyvena tik pasiturintys. Žvėryne rasite ir pigesnių būstų, kurie puikiai tiks jums ir jūsų šeimai. Galima pasidžiaugti, jog žvėrynas taip pat turi puikų susisiekimą su likusia Vilniaus dalimi. Tad jei ieškote rajono, kuriame būtų ne tik gera gyventi, bet ir galėtumėte lengvai ir greitai susisiekti su kitais, tuomet šis rajonas puikiai tiks.

Atkreipkite dėmesį, jog naujos statybos butai Vilniuje gali būti statomi ir kituose rajonuose. Jei nei vienas iš minėtų jūsų nesudomino, galbūt kiti rajonai jums patiks.