Mitai, kuriuos galėjote girdėti apie juvelyrus

Turbūt negalėtume atrasti nei vieno dalyko, apie kurį nesklandytų tam tikri mitai. Kas dar yra blogai, kad kai kurie žmonės per daug nesigilina į faktus ir nepasidomi papildoma informacija ir tais mitais patiki. Todėl šiame straipsnyje pasirinkome kiek daugiau papasakoti apie juvelyro paslaugas, nes labai dažnai jų reikia ne kartą, o pačių įvairiausių mitų galite girdėti ne vieną, kurie jus ir gali paskatinti nesikreipti į juos. Todėl toliau norime papasakoti apie tai ir sugriauti tam tikrus mitus, kurie pasitaiko dažniausiai ir žmones suklaidina.

Užsakymų reikia laukti labai ilgai

Tikrai ne vienas kalba apie tai, kad juvelyras Vilniuje užsakymus atlieka per labai ilgą laiko tarpą, todėl pas juos kreiptis neverta. Tačiau verta pabrėžti tai, kad kiekvienas užsakymas yra labai individualus, todėl gali pasitaikyti pačių įvairiausių situacijų. Jeigu užsakymas yra pakankamai paprastas ir pats papuošalas nereikalauja kažko labai išskirtinio, tai galime garantuoti, kad jis bus pagamintas labai greitai, tad ir laukti labai ilgą laiką nereikės. Aišku, jeigu papuošalas reikalauja daug darbo, yra labai daug papildomų ir išskirtinių detalių, tai jo pagaminimas bus kiek ilgesnis. Tačiau ir tokias problemas galima išspręsti pakankamai greitai, tai yra kiek anksčiau kreipiantis į juvelyrą ir tada užsakymas bus pagamintas laiku, nors ir jis truks kiek ilgiau.

Kokybė ne visada gali būti garantuota

Dar vienas mitas, kurį galima girdėti, kad tam tikri juvelyrų darbai nėra didelės kokybės, todėl papuošalus apsimoka pirkti iš juvelyrinių parduotuvių. Tačiau toks faktas irgi nėra tiesa, nes tinkami specialistai savo dirbiniams suteikia tam tikro laikotarpio garantijas, kurios užtikrina, kad jeigu kažkas atsitiks papuošalui, jis bus pataisomas nemokamai. Todėl jau vien sprendžiant iš garantijos, galima suprasti, kad juvelyras yra atsakingas ir užtikrintas savo dirbiniais, nes jeigu papuošalai bus nekokybiški, vargu, ar jis noriai teiks garantijas, nes tuomet papuošalus klientai grąžins labai dažnai ir juos reikės taisyti nemokamai, o būtent tokia veikla nėra pelninga ir to daryti tiesiog neapsimoka.

Didelės kainos

Ir pakankamai populiarus mitas, kuris vyrauja yra tas, kad užsisakyti papuošalus pas juvelyrą yra labai brangu, todėl tai padaryti gali ne visi. Tačiau iš tiesų tokios paslaugos nėra brangios, o jos gali būti netgi pigesnės, jeigu patys turėsite savo metalą ir reikės susimokėti tik už patį papuošalo pagaminimą, tad taip tikrai sutaupysite kur kas daugiau, nei juos perkant iš juvelyrinės parduotuvės.