Kokius kiemo vartus pasirinkti?

Kokius kiemo vartus pasirinkti?

Nesvarbu, ar jums rūpi privatumas, kad jūsų namai derėtų prie kitų jūsų kaimynystėje esančių žmonių, ar norite pagerinti savo namų patrauklumą, renkantis tinkamus vartus savo kiemui reikia daug ką apsvarstyti.

Kaip atsidarys jūsų vartai?

Yra trys pagrindiniai būdai, kaip jūsų vartai gali atsidaryti: jie gali pasukti į vidų link jūsų nuosavybės, jie gali išsisukti į išorę link gatvės arba gali nuslysti į dešinę arba į kairę už jūsų ribinės sienos.

Svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti prieš pasirenkant stilių, yra tai, ar jūsų važiuojamoji dalis yra nuožulni į gatvę, žemyn link jūsų namų, ar yra lygus paviršius, turint omenyje, kad varstomi vartai negali veikti, jei jie svyruoja link šlaito. Taip pat atminkite ir kitus veiksnius, pvz., jūsų važiuojamosios dalies ilgį ir vietos automobiliams statyti, jei renkatės į vidų atidaromus vartus, pėsčiųjų ar motorinių transporto priemonių eismas jūsų gatvėje, kai galvojate apie atsidarymą į išorę ir jūsų ribinės sienos kreivumą, kai galvojate apie stumdomus vartus.

Kokio stiliaus kiemo vartai tiks jūsų namams?

Jūsų gyvenamajame rajone gali būti taikomi tam tikri priedų apribojimai, įskaitant važiuojamosios dalies vartus, atsižvelgiant į gatvės ir kaimynystės išvaizdą. Jei nerimaujate dėl šių galimų apribojimų, prieš pasirinkdami vartus aptarkite juos su savo vartų ir aptvėrimo specialistu bei, jei reikia, su vietos taryba ar kaimynystės asociacija.

Pasirinkus vartus, atitinkančius jūsų namų stilių, pagerėja estetika ir suteikiamas patrauklumas, o tai gali žymiai padidinti jūsų namo vertę. Ar turite kolonijinio ar Hamptono stiliaus namus? Tiktų tvora ir vartai. O gal jūsų namai pastatyti modernesnės architektūros stiliumi? Švarios ir minimalios lentjuostinių tvorų ir vartų linijos puikiai dera su šiuo stiliumi. Tuo tarpu vamzdiniai plieniniai arba aliuminio vartai su sudėtingesnėmis viršūnėmis, tokiomis kaip „gotikiniai“ ar „klasikiniai“, puikiai dera prie senesnių gyvenamųjų namų ar miesto namų.

Kokios spalvos bus jūsų vartai?

Jūsų vartų spalva dažnai yra vienas iš pirmųjų dalykų, kurį pastebės praeiviai. Be pasirinkto stiliaus ir medžiagos, iš kurios pagaminti jūsų vartai, ryškesnė spalva yra dar vienas būdas suteikti patrauklumo