Ko reikia, norint parvežti palaikus iš užsienio?

Viena iš didžiausių lietuvių baimių – artimo netekimas užsienyje. Tai ne tik sukelia dideles nuoskaudas, bet ir tenka pripažinti, jog reikia susidurti su papildomais procesais, kurie ne tik atneša finansines išlaidas, bet ir daug klausimų. Ko reikia, siekiant pervežti mirusiojo kūną iš užsienio?

  • Vienas iš sudėtingiausių darbų – susisiekimas su reikiamomis institucijomis. Kodėl šis darbas sudėtingas? Reikės ne tik mokėti užsienio kalbą, bet ir žinoti, su kuo susisiekti, ko klausti ir kokių dokumentų prašyti. Tad šis procesas tikrai bus sudėtingas tiems, kurie nesirinks įmonės, kuri padėtų palaikus parvežti iš užsienio, o patys rūpinsis šiuo procesu. Palaikų parvežimas iš užsienio kur kas paprastesnis, kai pasirenkama patikima įmonė, atliekanti šias paslaugas.
  • Jums reikės gauti reikiamus leidimus, taip pat ir mirties liudijimą bei medicinos ekspertų išrašą. Tie, kurie nei karto neatliko šio proceso, tikrai susidurs su nesklandumais. Tai dar viena priežastis, kodėl naudinga rinktis įmonę, teikiančią palaikų parvežimą iš užsienio.
  • Jei pasirinksite įmonę, teikiančią palaikų parvežimą iš užsienio, jums nereikės kontroliuoti viso transportavimo procesą, tuo bus pasirūpinta už jus. Priešingu atveju jums reikės ne tik ieškoti transporto priemonės, bet ir vairuotojo bei užtikrinti, kad procesas vyktų sklandžiai.
  • Paslaugas teikiantį įmonė ne tik išrašys sąskaitą, bet ir parūpins reikiamus dokumentus, kad gautumėte paramą.

Kas toliau?

Susigrąžinote kūną iš užsienio, kas seka toliau? Jums reikės pasitikti karstą. Visgi, jeigu pasirinkote įmonę, kuri pasirūpins palaikų parvežimu iš užsienio, šis darbas gali būti atliktas už jus. Taip pat jums reikės, kad palaikai būtų pargabenti į nurodytą vietą ir suorganizuoti laidotuvės. Turbūt patogiausia rinktis vieną įmonę, kuri galės atlikti visus šiuos procesus. Tad iš karto pasidomėkite, kokias paslaugas įmonė teikia ir ar sutiktų atlikti ir kitus procesus, reikiamus deramai palaidoti kūną. Nepamirškite, kad renkantis įmone prioritetas turi būti ne kaina, o paslaugų kokybė ir spektras. Tokiu būdu nereikės nerimauti dėl paslaugų kokybės ir jaudintis dėl nesklandumų.