Kaip pagal odos tipą pritaikyti veido kremą?

Turbūt kiekviena moteris susiduria su pačiomis įvairiausiomis veido odos problemomis. Vargu, ar būtų galima atrasti  labai daug, kurios neturi nei vienos problemos ir gali džiaugtis švytinčia oda. Odos tipų yra labai daug, tad pagrindinius juos aptarsime šiame straipsnyje  ir trumpai nurodysime, kaip jiems reikėtų parinkti veido kremą.

Sausa veido oda

Labai dažnai tokio tipo oda pasižymi tempimo jausmu, ypač tada, kai išeiname iš dušo.  Tokia oda neretai pleiskanoja, ant jos labai sunku užtepti įvairias priemones, kurios pleiskanojimą maskuotų. Taip pat tokia oda pasižymi raudoniu, ypač tada, kai keičiasi oro temperatūra. Labai dažnai sausai veido odai naudojamus produktus reikėtų rinktis atsakingai, nes ji yra ganėtinai jautri ir tikrai priima ne viską. Sausai veido odai ypač svarbus drėkinimas, todėl kremus reikėtų rinktis tokius, kurie savyje turi nemažai pačių įvairiausių aliejų. Patartina naudoti tiek dieninį, tiek naktinį kremą. Dienos metu, jis gali būti tepamas net kelis kartus.

Mišri veido oda

Šios odos tipas turbūt yra pats populiariausias ir su šia problema susiduria labai dažna moteris. Dažniausiai tam tikros veido sritys labai dažnai būna blizgios, tai yra kakta, nosis ir smakras. O kitos zonos, tokios kaip skruostai yra normalios būsenos. Kartais gali pasirodyti, kad tokią veido odą prižiūrėti labai sudėtinga ir jai reikalinga tikrai ne viena priemonė. Svarbu išsiugdyti tinkamus įpročius ir tokią odą prižiūrėti bus labai paprasta. Yra sukurta nemažai kremų būtent tokiam odos tipui, todėl visada atkreipkite dėmesį į mišrios odos kremą, nes būtent jis tiks geriausia ir riebalų išsiskyrimą ir išsausėjimą susinormalizuos.

Riebi veido oda

Tokiu atveju, dažniausiai visa veido oda nuolat blizga ir yra pasidengusi plonu riebalų sluoksniu. Tokios odos poros dažniausiai būna išsiplėtusios, linkusi į įvairius bėrimus. Norint ją normalizuoti, reikia naudoti tokias priemones, kurios riebalų išsiskyrimą mažintų.  Riebesnė oda, lyginant su sausa vėliau sensta, vėliau atsiranda pirmosios raukšlės, tačiau prie jos kur kas labiau limpa dulkės ir kitos bakterijos, kurios yra ore, taip greičiau kimšdamos odą.  Veido kremas tokiam odos tipui turėtų būti renkamas atsakingai. Jame turėtų būti medžiagų, kurios mažintų riebalų išsiskyrimą ir jeigu reikia, kovoja su įvairiomis odos problemomis, tokiomis kaip atsirandantys spuogeliai ir įvairūs kiti pabėrimai. Neretai tokiai veido odai išrinkti priemones yra sunkiau, nei kitų tipų odai.