Ar Macbook remontas sudėtingesnis, nei kitų kompiuterių?

Ar Macbook remontas sudėtingesnis, nei kitų kompiuterių?

Nors Macbook patiria tokius pat gedimus, kaip ir kiti kompiuteriai, jų remontas šiek tiek skiriasi. Macbook ne tik turi kitokią operacinę sistemą, nei daugelis kitų kompiuterių, bet ir skiriasi kompiuterio detalėmis bei dalimis. Tačiau tai toli gražu nereiškia, jog Macbook remontas yra sudėtingesnis, nei kitų kompiuterių. Tiesiog, kai ieškosite remonto specialisto būtinai pasidomėkite, ar jis tvarko Macbook kompiuterius. Jeigu taip, tuomet greičiausiai puikiai žinos, kaip veikia šių kompiuterių operacinė sistema ir kaip tvarkyti gedimus. Jeigu ne, tuomet verčiau kreipkitės kitur. Paprasčiausiai jiems gali būti ne tik sudėtinga sutvarkyti kompiuterį, bet ir rasti reikiamas dalis. Todėl remontas gali kainuoti brangiau ir užtrukti ilgiau.

Dažniausi Macbook gedimai

Macbook kompiuteriai kainuoja brangiai, todėl juos pirkdami žmonės retai kada galvoja remontą. Dažniausiai tikimasi, jog brangus kompiuteris bus kokybiškas ir nereikės jo remontuoti daug metų. Visgi galiausiai ateina ta diena, kai kompiuteris parodo pirmuosius gedimo signalus ir prireikia remonto. Dažniausiai atlikti tenka šiuos darbus:

  • Visų pirma, kompiuterių diagnostika. Ji būtina bet kurio gedimo atveju. Specialistas ne tik galės ištirti, kas ne taip su jūsų kompiuteriu, bet ir nustatyti, kiek kainuos jo pataisymas. Tuomet klientai sprendžia, ar nori taisyti kompiuterį, ar pirkti naują.
  • Macbook yra lengvi kompiuteriai, tačiau net ir tai neapsaugo jų nuo kritimo. Nukritus kompiuteriui neretai tenka ne tik keisti ekraną, bet ir kitas kompiuterio dalis, pavyzdžiui, klaviatūrą.
  • Dar viena žmonių klaida – palikti kompiuterį prie skysčių. Neatsargus judesys gali užkliudyti skysčius arba kompiuterį ir tuomet kompiuteris būna aplietas. Dėl to tenka vežti kompiuterį specialistams, jog šie galėtų išvalyti Macbook.
  • Duomenų atkūrimas taip pat yra labai dažnai teikiama paslauga.
  • Taip pat atliekamos ir kitos paslaugos, tokios kaip: aušinimo sistemos valymas, mikroschemų litavimas, maitinimo jungties remontas, išlūžusių jungčių remontas ir kt.

Kiek kainuoja macbook remontas?

Macbook remontas kartais gali būti labai paprastas, o kartais sudėtingas, todėl ir kaina skiriasi kaip diena ir naktis net ir tame pačiame salone. Jeigu norite sužinoti, kiek kainuos Macbook remonto darbai, tuomet jums iš pradžių reikės nuvežti kompiuterį diagnostikai. Jį apžiūrėjas specialistas galės įvertinti problemos sudėtingumą ir nustatyti, kiek reikės mokėti už remontą.