Kodėl SEO, kai reklamų – tiek daug?

Reklamos reklamos… Daugelį jos erzina, tačiau šiais laikais verslas be reklamos – negali žengti nei žingsnio. Natūralu, kad reklamos tampa gyvybiškai svarbios, tad belieka rasti tas, kurios labiausiai tinka Jūsų verslui.

Vis dažniau minimos SEO paslaugos yra siejamos su patikimumu ir kokybe, kuri taip pat daugeliui tinka ir savo kainomis. Svarbiausia, kad lyginant su kitomis reklamos galimybėmis – SEO tikrai karaliauja.

Google AdWords

Greta SEO dažniausiai minima Google ads, kuri padeda pasiekti smūginę naudą čia ir dabar. Lyginant su SEO paslaugomis – Google ads skirta verslui, kuris nori paskelbti akcijas nuo metu, nuolaidas ir tikisi, kad tai padės pasiekti kuo daugiau naudos. Tuo tarpu SEO yra skirtas ilgalaikei naudai, tad visada labiau apsimoka.

Reklama spaudoje

Nors tradiciniai reklamos būdai vis rečiau pasirenkami, tačiau matyti, kad gal ir mažesniais kiekiais, tačiau vis dar yra. Reklama spaudoje, juolab, yra ne tik ne tokia efektyvi, tačiau taip pat ir neekologiška. Kadangi šiuo metu daugelis verslų skiria laiko bei dėmesio gamtai – nori, kad ir reklama būtų draugiška aplinkai. Galiausiai, pamatuoti tokios reklamos naudos nepavyks, o SEO – galima.

Socialinių tinklų galia

SEO dalis apima socialinius tinklus, tad kai jie yra derinami su kitomis reklamos galimybėmis – nauda tikrai gali būti didelė. Tačiau vien socialiniai tinklai dažniausiai neturi tokios galios, kurios daugelis siekia. Ir tai yra normalu, kadangi socialinių tinklų algoritmai kinta, konkurentai labai daug, tad dažniausiai ir rezultatas ne toks, kokio yra tikimasi.

Lauko reklama

Galiausiai, bene mažiausiai dėmesio sulaukianti lauko reklama – pasirenkama taip pat vis rečiau. Kadangi naudos yra gana mažai, o kainos, deja, tikrai gana didelės. Tai dažniausiai skatina pagalvoti ir apie šios reklamos efektyvumą. O juk norisi, kad naudos būtų daugiausia, tiesa?

Kiekvienas renkasi pats – kuri reklama jam atrodo geriausia. Tačiau nepamirškite, kad visada laimi inovatyvumas, kadangi jis padeda pasiekti daugiau. O kiekvieno verslininko tikslas ir turėtų būti dideli siekiai.